Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha atomháború lesz Magyarorszá...

Ha atomháború lesz Magyarország déli része is kap belőle?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem, minden elpusztul az Euban, csak Magyarország déli része él tovább vígan. Szerinted?
2022. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az elmeroggyant szerint az orosz tv-showból az egész NATO-t el tudják vele törölni, így nyilván igen. Ha nem a robbanásban halsz meg, akkor majd az utóhatásokban.
2022. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek lesz atomháború?
2022. febr. 28. 00:12
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
sztem 3.vh lesz
2022. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezt jelenleg az átlag emberek közül senki se tudhatja biztosra. Annyi biztos, hogy van rá esély.
2022. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy nem lesz, mert mielőtt kilőnék, megtámadnak minket a földönkívüliek. Most már bármit el tudok képzelni. Nyugodt életünk már nem lesz.
2022. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Atomot szerintem max távolabbi célpontokra dobnának, nem kockáztatnák, hogy hozzájuk is jusson a radioaktív szennyeződésből.
2022. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
A világ még egyetlen ki nem próbált fegyvere a hidrogén bomba ( ugyan azt csinálja piciben mint amit a nap nagyban és mellékesen egy atombomba indítja be) egy ilyen bomba el tudja törölni Európát na ebből a legnagyobb a ruszkik tulajdonban van (50Mt) szóval ja :D szerintem nem számíthat túl jóra dél M.O.SE
2022. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

"Szerintetek lesz atomháború?"


A világon két hatalom van akinek van elég atomja az emberiség eltörlésére. Az egyik vezetőjét addig piszkálták míg elborult az agya. A másik vezető meg azt sem tudja hol van vagy éppen szunyókál.


Másszóval krva nagy gáz van.

2022. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"A világ még egyetlen ki nem próbált fegyvere a hidrogén bomba ( ugyan azt csinálja piciben mint amit a nap nagyban és mellékesen egy atombomba indítja be) egy ilyen bomba el tudja törölni Európát na ebből a legnagyobb a ruszkik tulajdonban van (50Mt) szóval ja :D szerintem nem számíthat túl jóra dél M.O.SE"


Hatvanas években csinálták azt. Elképzelhető hogy azóta már építettek erősebbet is

2022. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!