Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A NATO csak kiprovokálja a...

A NATO csak kiprovokálja a világháborút, ezekkel a gyalázatos szankciókkal?

Figyelt kérdés

Oroszország pária lett; az orosz focicsapatoknak semleges helyszínt kell választani hazai pálya helyett és még az orosz himnuszt sem játszhatják le. Elveszik a BL döntőt. Lefoglalnak vagyonokat. Hajókat, rakományoka lopnak el, lezárnak légtereket


Én is elfogadok normális mértékű szankciót ideiglenesen, ameddig a háború tart, de egy népet a vezetője miatt miért kell megalázni? Mit szolnál ha téged MZP vagy Orbán miatt érne ilyen?


Fegyvereket, repülőgépet szállítanak Ukrajnának. Meg lennének lepve ha elindítaná Putyin az atomfegyverkeet ezek után?



2022. febr. 28. 12:01
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor hagyniuk kellene mindent? Ha így tenne ezért sírnátok itt.
2022. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy "Én is elfogadok normális mértékű szankciót "


De ennyire megalázni minden oroszt meg elkobozni a vagyonukat, csak mert az elnökük "lehet" elmebeteg az lopás, magántulajdon elvétele és egy nép kollektív bűnösségbe helyezése. Nem tudom tiszták.e a afogalmak

2022. febr. 28. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Azért kell ilyen kemény szankció, hogy az orosz nép észhez térjen és megbuktassák Putyint. Itt csak ők képesek arra, hogy mindezt megtéve elkerüljük a III. világháborút. Ha a NATO teszi meg, akkor vége a világnak.
2022. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
A nato provokál? Megtámadta oroszországot? - nem az oroszok támadták meg ukrajnát? Mert nekem úgy rémlik az utóbbi történt.
2022. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Tudod, Hitlert is hagyták, majd csak leáll/megáll.
2022. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Demion ***** válasza:
97%
A szankciók negatív hatásai még mindig semmik ahhoz képest, amilyen rossz üzenete lenne a jövő számára, ha hagyjuk, hogy ebből az oroszok most jól jönnek ki.
2022. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
6-osnál a pont. Szerintetek nem indulna be egy láncreakció, ha hagyjuk az oroszokat előremenni? Az egész világ tart az USA-tól, ez tény. Ha azt lássák, hogy nem avatkozik bele Kína megindul Tajvanért, Irán megtámadja Izraelt, Észak-Korea megindul Japán ellen, talán még Pakisztán is megtámadná Indiát. Az USA nem véletlenül kapta a világ csendőre nevet.
2022. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
75%
Ezek meked komoly szankciók? Ettől maximum a büszkeségükön esik csorba. Ide komolyabb eszközök kellenek, amit Putyin és bandája a saját bőrén érez...
2022. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy népet a vezetője miatt miért kell megalázni?"

A vezető a népet képviseli, ha a pedig a nép ott marad, eltűri és nem tesz ellene, akkor hallgatólagosan bele is egyezik.

Egy-egy ilyen szankciónak pont az a lényege, hogy a vezető ne maradhasson sokáig vezető, ha ezt folytatja.


Hogyan tudnád csak a vezetőt szankcionálni? Zárolod a pénzét, ami az EU-ban van? Lop újat és többet az adóból, őt ez nem fogja érdekelni.

Ha a nép gyűlöli és le akarja váltani, az már érdekli.


"Mit szolnál ha téged MZP vagy Orbán miatt érne ilyen?"

Egyébként jelenleg ez történik.

Azért kapunk kevesebb EU-s pénzt, mert ORbán olyan, amilyen.

És ezért köpik le majdnem mindenhol a magyarokat a világban.


Szóval azért emrt nálunk nem tapasztalod, ez még meg történik és szerintem rendben vannak ezek a szankciók.

2022. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!