Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erdogan hogyhogy nem Putyin...

Erdogan hogyhogy nem Putyin mellé állt a háborúban?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam hogy a törökök lezárták a Boszporuszt, amivel elvágták az orosz flotta útját a Fekete-tenger felé. Ezzel egyértelműen Ukrajna (és ezzel ugye a NATO) mellett foglaltak állást. Én viszont eddig úgy tudtam hogy Erdogan pont hogy Putyinnak volt szövetségese. Ezek szerint rosszul tudtam, vagy történt valami ami miatt úgymond "átállt" Törökország?

2022. febr. 28. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Törökország NATO tag.
2022. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jol olvastad, a Boszporuszt lezartak - de elotte szolt Putyin baratjanak, hogy a lezaras elott menjenek at a technikak ... ami termeszetesen meg is tortent.
2022. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
nem tudja hogy az oroszok kapitulálni fognak
2022. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Erdogan csöndben Putyinnak szurkol.

Volt valami más is pár nappal ezelőtt, hogy az ukránok kérték, hogy ellenőrizzék a törökök a Fekete-tengert, hogy onnan ne támadhassanak az oroszok. Nos, ezt az ukrán kérést nem teljesítették a törökök.

Egyébként valóban Törökország NATO-tag, ezért nyilván akármit akárhogyan Erdogan se akar mondani/tenni.


Kérdező, te nagyon nem látod át a politikát. Ez egy sok pólusú játszma. Nem az van, mint a fociban, hogy vagy ehhez a csapathoz tartozol vagy ahhoz, és akkor egyértelmű, melyik kapura játszol.

2022. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös török-ukrán dróngyár van Ukrajnában... Ukrajna komoly partnere volt Törökországnak, és vettek török haditechnikát. Erdogan most egyelőre az ukránoknak kedveskedik, de ha Ukrajna megszűnik, majd megint jóba lesz az oroszokkal.
2022. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Énnnnn ***** válasza:
78%
Erdogan éppen mindig oda nyal ahonnan jobban csurog
2022. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
6-os, vagyis reálpolitikus, aki a saját népe érdekeit nézi, nem másokét.
2022. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 meszike91 ***** válasza:
100%
Erdogán nincs olyan jóban Putyinnal, igazából riválisok. A módszereik viszont hasonlóak.
2022. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!