Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van rá esély, hogy Putyin...

Van rá esély, hogy Putyin lemondjon? Mármint, ha nem sikerül neki a háború sem, ott lesznek a szankciók.

Figyelt kérdés
Szerintem az egyetlenegy esélye arra, hogy mentse Oroszországot az éhínségtől, ha lemond és az új utóda hátha képes egyezkedni a szankciók kivezetéséről.
2022. febr. 28. 17:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem tudom felfogni épp ésszel, hogyha nagy Szovjetunió párti.. miért teszi tönkre az országot??
2022. febr. 28. 17:51
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem épeszű! Úgy mint a Csecsen elnök, aki február 31-ig adott határidőt Európának!
2022. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 Tehát ezt vehetjük annak is, hogy nincs határidő, illetve annak is, hogy a határidő örök.


Illetve annak is, hogy ma van az utolsó.

2022. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#9 Mondjuk hogy Hitler mellé sorakozik be a tankönyvekbe. Úgy, mint a második ember a világtörténelemben akinek sokmillió ember halála szárad a lelkén kicsiny mániája miatt.
2022. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
csak ha ott lesz nép előtt, különben agyontaposnának.
2022. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Putyin közel 20 éve uralmon van. Nem fog lemondani szerintem
2022. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!