Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az orosz-ukrán háborút úgy...

Az orosz-ukrán háborút úgy képzeljem el, hogy Ukrajna a jófiú, akik békességet akarnak, és minden normális ember nekik szurkol, Oroszország pedig egy démon megtestesülése, és csak a gonoszok állnak mellette?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas a témában, ezért kérdezem.
2022. márc. 1. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem jók és rosszak vannak. Ukrajna a gyengébb ország, amelyiket az erősebb, erőszakosabb szomszédja lerohant, mert nem akart úgy ugrálni, ahogy ő fütyül.
2022. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Jellemzően ennek épp az ellenkezője igaz.
2022. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel az agyadat mossák. Az ukránok elég régóta kekeckedtek az oroszokkal.
2022. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ez nem válasz a kérdésemre.


Ezzel az erővel, ha a II. világháború idején Brazília szupererős-szuperhatalom lett volna, és tönkreverte volna a náci Németországot, akkor mindenki a nácikat sajnálta volna, mert gyengébbek, és Brazília lett volna a rossz?


Tehát mégegyszer kérdezem: Ukrajna a jófiú, Oroszország pedig a gonosz?


Tudatlan vagyok.

2022. márc. 1. 10:13
 5/18 A kérdező kommentje:
#1-nek szót a 4-es kommentem.
2022. márc. 1. 10:14
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Ennyire semmit nem lehet sarkítani hogy van a nagyon gonosz és a nagyon jó.ukrajnában évtizedek óta elnyomják a magyar kisebbségeket, Kárpátalja sem fejlődött semmit bár ez a Felvidékre is igaz.
2022. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


Miért mondod, hogy nem lehet sarkítani, mikor a média egyértelműen démonizálja Oroszországot, és hősi, bátorszívű harcosokként mutatja be az ukránokat?


Nem állok egyik oldalon sem, de érdekelne, hogy mi az igazság.


Higgyek annak, amit a média mondd?

2022. márc. 1. 10:19
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

A normális ember általában a gyengébb mellé áll, akit az erőszakos aggresszor lerohan.


Egyébként az van, mint amikor megerőszakolnak egy nőt, és egy idióta azt mondja, hogy a nő volt a hibás, mert kihívóan öltözött. Vagyis nem az erőszakoló a hibás szerinte, hanem az áldozat, mert kihívó volt.


Az utóbbi gondolatmenetet követik a putyintámogatók.

2022. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8


Akkor ha 1939 március 5-én a szupererős-szuperhatalom Brazília tönkreverte volna NÁCI Németországot, szegény nácikat mondott volna a világ?

2022. márc. 1. 10:29
 10/18 A kérdező kommentje:

Na mindegy, én ehhez nem értek.


Majd akik érintettek az orosz-ukrán háborúban, megoldják.

2022. márc. 1. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!