Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elkezdtetek spórolni az...

Elkezdtetek spórolni az ukrán-orosz háború miatt?

Figyelt kérdés
Lejjebb vettétek a gázfűtést, minimalizáltátok az elektronikai eszközök használatát? Elhalasztjátok most a nagyobb tervezett költéseket? Olyan hétköznapi dolgokon elkezdtek spórolni, mint pl. kertészeti eszközök, ruházat, kajarendelés?

2022. márc. 2. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Akinek nincs pár évre való tartaléka annak tök mind1
2022. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Tettem félre egy összeget arra az esetre, ha hirtelen menni kellene valamerre. De amúgy nem spórolok máson, élek ahogy eddig.
2022. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nincs értelme spórolni, pont most kellene megvenni amit megakarsz, nemsokára akadozni fog az ellátás, illetve a pénz értéke is bezuhanhat, elég hirtelen.
2022. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, amit akartam erre az évre, már megvettem. A pénzem meg olyanba tettem, ami reményeim szerint egy év alatt hoz 40%-ot.
2022. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem.Örülök ha marad valami a következő fizuig.
2022. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Mindig spórolós voltam.
2022. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2022. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt a pár hetet, ami még visszavan, ki kell használni....
2022. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan spórolni nem, de most adtam volna el egy földet (6M), amit mégsem adtam el, visszaléptem. Végülis nem kenyérre kell, akkor pedig jobban tartja magát a pénz ingatlanban (jelen esetben földben).
2022. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi akkor szoktunk spórolni, amikor jól megy és van miből. Amikor beüt a baj, már késő. Mi ilyenkor vásárolunk. Jobb ellentétesen cselekedni és nem a birkák után menni. Amikor mindenki panikol, akkor nyugodtnak maradni, amikor mindenki dozsol, szerénynek maradni a költésekben.
2022. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!