Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sajnáljátok az orosz átlagembe...

Sajnáljátok az orosz átlagembereket a történtek miatt?

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnálom azokat az ottani átlagembereket, akik abszolút háború-, és Putyinellenesek, ezért nem is tehetnek a helyzetről. Most belegondolok, hogy teljesen tönkremegy az életük, elvesztik a munkájukat, retteghetnek, hogy nem lesz hol lakni, mit enni, kivonul több száz cég az országból... Huh, komolyan, ha belegondolok, hogy velünk történne ez, hogy milyen kétségbeesettek lehetnek, akkor azért nagyon megsajnálom őket :/

2022. márc. 2. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én minden átlagembert aki érintett ebben a háborúban sajnálok. Megsúgom, ez velünk is meg fog történni mert ezzel a művelettel elindult egy gazdasági cunami!
2022. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért sajnálom őket elsősorban, mert ha putyin megnyomja a gombot, egész oroszországnak annyi, tudják ezt ők is, gondolom be lehetnek sz.arva.
2022. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de ha mindezek ellenére nem kergetik el a vezetőiket akkor nem.
2022. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom is, meg nem is. Részben ők is tehetnek arról, hogy eddig fajult a dolog. Birka nép, mindent megtűrnek. Már rég polgárháborús helyzeteknek kellett volna kialakulni az országukban.
2022. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit igen
2022. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom őket. Persze sokan már felnyitották a szemüket, de még nem annyian, hogy célt tudnának érni vele. A Szovjetunióban megtanulták, hogy k_ss a nevük, így nem mernek a hatalommal szembeszállni. Láttátok gondolom hogy tuszkolták a buszokba a nem ellenkező embereket,akik a háború ellen tüntettek, a lehető legbékésebb módon, amihez minden joguk megvolt, hisz az ő gyermekeiket küldenék a halálba. Küldik is sajnos. Volt olyan személy, akit 4-5 ember rakott a buszba, pedig meg sem mozdult. Gondolom a kapitányságon szépen elrendezték őket... A félelem nagy úr. Tudják, hogyan működik a rendszer, félnek kiállni magukért, mert nagy ára van.
2022. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem ők tehetnek róla oroszország mindig is szigorú volt demokráciát tekintve de azért nem kell megkeseríteni a civilek életét ott is ha már az ukrán civileké megvan.
2022. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert miattuk van még mindig hatalmon ez az elmebeteg f'sz. Vannak vagy 130 millióan egyetlen kretén ellen, nehogy már ez ne legyen elég többleterő. Tudom, hogy sorra viszik el őket a rendőrök, de azért egy komplett országnyi tüntetőt nehéz lenne egyszerre letartóztatni, ha megmozdulnának végre.
2022. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!