Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én nem értem Európát. ezek...

Én nem értem Európát. ezek olajat öntenek a tűzre. Miért küldenek fegyvereket? Csak mégtöbb Ukrán fog meghalni, ez szörnyű!

Figyelt kérdés

Putyin ellen az Ukránok akármennyi fegyverrel sem mennek semmire. Az Ukránoknak is meg kélne adniuk magukat, meret egyre többen halnak meg. Mi ez az agyament viselkedés 2022-ben? Putyin egy pszichopata, sajnos ez van, ebben a helyzetben Európa vagy fel kellett volna lépjen, vagy ha nem teszi, akkor nem lenne szabad fegyvert küldenie és az ukránokat is megadásra kéne buzdítsák és megmondjék, hogy sajnos nem segítenek, de minden meg fognak tenni a későbbiekben békés eszközökkel, hogy visszaállítság a függetlenségüket. Ukrajna pedig csak öngyilkosságot követ el, ez mire jó? Ha európa viszont harcba széll, akkor szálljon rendesen harcba, ez a fegyvereket küldünk, de későn, és amúgy is mindenki tudja hogy nem lesz elég, az mire jó? A végén még azok is az oroszok kezére kerül. A SWIFT meg anyámkínja se jó semmire, az ugyanolyan támadás, de ha már támadnak, akkor támadjanak rendesen és zéro tolerancia. Állítsanak le azonnal minden gázt, minden légteret, minden bank szakítson meg minden kapcsolatot, minden átutalást, hozzák ezeket mind azonnal törvénybe, ne csak a banki kommunikéció egy fajtáját néhány banknál. Mégha ér is valamit, ennek a hatása csak később fog érződni és lassan, és nem fogja meghatni az oroszokat egyáltalán. És hol van a híres kiber hadviselés?


Egyébként meg az oroszokat sem lrtem, hogy miért nem küldtek be egy kommandót, és szedték le az ukrán vezetést? Vagy most miért nem találjék meg őket rögtön, és dobnak rájuk bombát, miért kell egész Ukrajna civil lakosságát is támadni? Vagy miért nem állították le a híres orosz hekkerek az ukrán atomerőművet? Mindenki hülye?



2022. márc. 3. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Most dobtak össze majd 1 mrd eurt/dollárt fegyvereknek, azt a vereség előtt gyorsan elköltik pár amerikai fegyvergyárnál.
2022. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert az eu az usa ölebe.
2022. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Vég ülis, adjuk az oroszoknak, hogy gyorsan letudják rohanni ukrajnát, aztán legyen egy orosz-magyar határunk, és letudjuk ezt a háborús helyzetett... 😓
2022. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
3as, hülye vagy.
2022. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

#4: miért?

Hülye a kérdező...

Kb. mint ha majd ukrajna után pl. felénk jön, akkor mi is adjuk fel az országot... !?

2022. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az EU megszédítette Zelenszkijt. Most azt hiszik, nyerhetnek az oroszok ellen.

Elárulom, nem!!

Az EU nyerhet ezen.

Amúgy pedig szerintem is óriási hülyeségeket csinált az EU.

De persze, mint tudjuk, emögött is, mint mindig, politikai érdekek vannak.

2022. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

“ Hülye a kérdező...

Kb. mint ha majd ukrajna után pl. felénk jön, akkor mi is adjuk fel az országot... !?”


Szerintem a kérdező még muszkavezetőnek is felcsapna. Sajnos nagy hagyománya van ennek Magyarországon.

2022. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!