Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Putyin ki irtaná az ukrán...

Ha Putyin ki irtaná az ukrán lakosságot a Nato nem avatkozna bele?

Figyelt kérdés

Hagynánk hogy meghaljon több millió ember csak azért hogy ne kelljen nekünk is háborúzni az oroszokkal ?

Elméleti kérdés csak


2022. márc. 3. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2022. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Már miért avatkozna bele? A NATO egy védelmi szövetség, a tagállamok védelme a célja. Az ilyen esetekre is megvannak azok a jogvédő szervezetek, amik felllépnek a népírtó ország ellen
2022. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Már most is írtják a civil lakosságot. A NATO meg kirakott egy ukrán zászlót twitteren. Kb ennyit ér az egész.
2022. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen elhiszem nem semmi értem én de azért szomorú
2022. márc. 3. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Mi ebben a szomorú? Minden NATO tagországnak szuverén joga van beszállni a háborúba és az e miatt elszenvedett válaszcsapást is ő nyeli be.


Egy védelmi szövetség miért szálljon be egy szüvetségen kívüli háborúba? Nyilván én is örülnék neki, ha az amcsik átküldenének 200db A10-est egy hétre és bedarálnák az oroszokat, de kollektívan a NATO ilyet nem tehet.

2022. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szövetség csak akkor léphetne, ha 1 tagországot is támadás ér nem? (ezt szerintem őkelme Putyin nagyfejü elvtárs nem merné meglépni.
2022. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6

Nem csak akkor léphetne. Koszovó meg Bosznia sem volt tagország.

2022. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy mennyi civil halt meg? Ezt jelenleg senki se tudja biztosra. Most, ha zelenszkij egyik nap bejelenti, hogy az oroszok irtják a népet akkor rohanni kéne az atomháborúba, vagy mi?
2022. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezért írtam hogy csak szimplán elméleti kérdés
2022. márc. 3. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nyilatkozza folyamatosan a NATO, hogy ukrajna ne is számitson katonai segitségre.... (senki nem akar 3-dik VH-t)
2022. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!