Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak nekem kezd egyre komolyta...

Csak nekem kezd egyre komolytalanabb lenni oroszország?

Figyelt kérdés

Legalábbis a külpolitikájuk, már amit még annak lehet nevezni a hábotú után.

[link]



2022. márc. 3. 23:01
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Jóhogy nem azt mondják casus bellie.
2022. márc. 3. 23:01
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Én sosem tudtam komolyan venni őket
2022. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%
Én speciel az Ukrajnát babusgató - az országot csütörtökig hírből sem ismerő - nyugatiakat tartom nevetségesnek. Olvastátok, hogy valami macskaszépségversenyről kitiltották az orosz cicákat? Besírok az ilyenen.
2022. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%

3-as!

Nagyon is jól csinálják. Érezze csak az orosz nép, hogy még az ilyen nevetséges versenyekből is kiszorítják őket Putyin miatt. Ez egyszerű pszichológia, azt szeretnék elérni, hogy az orosz nép fellázadjon. Nekünk nevetségesnek tűnik az ilyen eltiltás, lehet ők is nevetnek rajta, de tudatalatt beszívódott a tudatukba, hogy még ennyi sem jár nekik Putyin miatt.

2022. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#3 Úgylátszik te oroszországot nem ismered, csak hírből legfeljebb.
2022. márc. 3. 23:11
 6/36 anonim ***** válasza:
13%
Ja, te éltél ott? Ezt nem írtad.
2022. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#6 pont egy ilyen minőségű válaszra számítottam.(...)
2022. márc. 3. 23:16
 8/36 anonim ***** válasza:
32%
Mivel a kommented miatt feltételezhető, hogy te viszont NEM csak hírből ismered Oroszországot. Én valóban nem jártam még ott.
2022. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Szerintem ne erőltesd ezt.
2022. márc. 3. 23:35
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen hülyét csinálnak magukból. Civileket ölnek Ukrajnában de Szergej Lavrov még mindig a kölcsönös tiszteletről beszél, Oroszország jót akar de mindenki ellene van. Mocskos, aljas és HAZUG semmirekellő népség. Amit hétfőn állítanak, azt kedden megcáfolják tettekkel. Szerdán azt állítják, hogy mi sosem állítottunk ilyet hétfőn. Csütörtökön meg hazugsággal vádolják meg az őket a hazugságaik miatt felelősségre vonó harmadik felet.


Undorító mocskos, igazi KGB patkányok.


De mi lesz Paks 2 ügyében? Van egy szerződés. Ott is azt mondják majd a rzszkik, hogy igazából az nem úgy van ahogy ott leírtuk,dupla pénzbe kerül, és ti hazudtok. És kölcsönös tisztelet és magas minőségű partneri viszony... Undorító.

2022. márc. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!