Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Etikus, hogy az EU "liberáliso...

Etikus, hogy az EU "liberálisok" a kollektív bűnösséget használják ártatlan orosz emberek ellen?

Figyelt kérdés

Az esportból kitesznek orosz csapatokat, orosz youtubereket lehetetlenítenek el anyagilag, közösségi médiában nem kaphatnak több utalást orosz emberek, a sportban nem játszhatják le az orosz himnuszt, majd kizárnak minden orosz csapatot. Online játékokban belorusz dolgozókat küldenek el, zárják be az ottani céget [link] Orosz vagyonokat foglalnak le, bankok orosz pénzeket fagyasztanak be, hajó rakományokat foglalnak le és napestig sorolhatnám...


Hol van ilyenkor a liberális demokrácia?



2022. márc. 4. 07:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem propaganda kérdés, és ez nekem is eszembe jutott. Hogy az Unió mindig hangsúlyozta, hogy nincs kollektív büntetés. Ehhez képest azok az emberek is büntetve vannak, akik nem tehetnek arról, hogy a vezérük háborúzik. Értem én, hogy rajtuk keresztül lehet mégjobban szakncionálni Putyint, de ha menekül egy orosz (mert miért ne menekülhetne ő is, nem mindenki ért egyet a háborúzással, sőt nem mindenki szavazta meg Putyint sem), akkor ők már mindenhol el lesznek ítélve?
2022. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%
11-es hogyan különbözteted meg a Putyin szavazót vagy kiszolgálóját az ellenzéki orosztól? Csak kíváncsi vagyok a módszereidre!
2022. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
20%

Úristen, ennyi beteg embert.

Mi köze van egy sportolónak ahhoz, hogy a miniszterelnöke mit csinál?

Szerinted Putyint érdekli az a sportoló?



Vicc az egész és ezek a nagy liberálisok.

2022. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 tobas ***** válasza:
81%

"Szerinted Putyint érdekli az a sportoló?"


Ha nem akkor hogyan lehetett a dopping ügyben az állam nagyban segítette eltusolni a dolgokat?

2022. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%
Minden diktátor sport mániás. Kifejezetten érdekli.
2022. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
6%

Nem érdekli, nem is történt semmi.

Ezt csak ti hiszitek, hogy ezzel most hogy odavágtatok.

2022. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mármint mi vagyunk a nemzetközi sportszövetségek vezetői? Vagy mivel vágtunk oda?
2022. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem annak képzeled magad, valami elnöknek, aztán amikor bilibe lóg a kezed, akkor még visítasz.
2022. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Idéznéd, melyik mondat alapján gondolod így?
2022. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
16%

15


Wow, akkor én is diktátor vagyok mert imádom a sportot.

2022. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!