Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amikor Az Usa háboruzik azt...

Amikor Az Usa háboruzik azt miért nevezik békemisszionak akkor senki nem mondja h véreskezű diktátor de most meg csak azt hallom h Putyin egy véres kezu diktátor?

Figyelt kérdés
Ott is civilek is meghalnak mi a kulonbség?

2022. márc. 4. 14:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyébként az USA iraki háborúját ki a pöcsöm nevezte békemissziónak?

Csak úgy érdekelne.

2022. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy eleve a kérdésfeltevés is baromság.
2022. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
#2 Hátha a tv-ben 'vót', akkor biztos úgy van. Az oroszok is ott voltak Afganisztánban, csak szólok.
2022. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Tehát Oroszország csúnya mert háborúzik, de hát USA is háborúzik akkor ő miért nem csúnya? Tényleg olyan nagy megfejtés hogy ez a világhelyzet nem értelmezhető egy ilyen 5 éves gyerek gondolkodásszintjén???


Ez kb olyan szintű naivság mint amikor én gyerekként azon értetlenkedtem hogy miért háborúznak Betlehemben, hiszen ott született Jézus, ergó akkor annak valami nagyon szép és békés helynek kéne lennie nem?

2022. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az usa irakba be sem küldte a gyalogságot, meg a páncélosokat 2 hétig. Addig csak rakétázott, meg bombázott. Mikor már csak szinte romok maradtak, meg halottak, akkor mentek be a katonák.
2022. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

@15:20


Nekem valahogy nem rémlik hogy Oroszországba ukrán terroristák felhőkarcolóba vezettek volna egy civil repülőt.

2022. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os, valóban nem, mindössze megöltek olyan 6-8 ezer orosz nemzetiségű embert kelet-ukrajnában.
2022. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16-os, tudom, hogy ezt te tagadod, meg nem hiszed el, meg orosz álhír stb, ezt megértem az identitásod miatt nem is hiheted el😂. Csak tudod 9/11-et is egyre kevessbben hiszik el.

17#

2022. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!