Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » USA több ezer "önkéntest"...

USA több ezer "önkéntest" küld Ukrajnába, ezzel kezdődik a 3. VH?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
...
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagy eséllyel azért mennek hogy zelensky után kialakuló káoszt kordában tartsák. Elfogadják putyin feltételeit, és hamarosan vége a háborúnak.
2022. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Énnnnn ***** válasza:
100%
#1 jó lenne ha vége lenne
2022. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én nem úgy olvastam, hogy az usa küldi őket. Ezek önkéntesek. Akiket az országok küldenek nem hivatalosan, arról nem fogsz hallani, hidd el.
2022. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Forrás?


Én csak olyan híreket találtam, ami ennek ellent mond.


"A brit hadsereg főparancsnoka szerint felesleges Ukrajnába menni és harcolni


Tony Radakin, a brit hadsereg főparancsnoka azt nyilatkozta a BBC-ben, hogy illegális és értelmetlen a briteknek Ukrajnában harcolni az oroszok ellen.

Ez káros a brit hadseregnek és káros a brit népnek is - fogalmazott, utalva arra, hogy az ukrán elnök korábban bejelentette, várják az önkénteseket, akik harcolnának Ukrajnában. "


[link]


"A jelentkezőkkel szemben követelmény a papírokkal is igazolható katonai tapasztalat, és az ukrán hatóságok azt javasolják a leendő önkénteseknek, szerelkezzenek fel katonai ruházattal, sisakkal, golyóálló mellénnyel és egyéb kiegészítőkkel." - ez elég viccesen hangzik, pedig a háborún nem illik szórakozni.

2022. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden proxyháborúban harcoltak önkéntesek és zsoldosok. Nincs új a nap alatt. Ha Koreában, Vietnámban, Szíriában stb nem lett emiatt világháború, akkor itt miért lenne más a helyzet?
2022. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
3. Pont ez a lényege hogy előre bejelentik ezek "önkéntesek". És akkor nem mondhatják azt hogy az usa beavatkozott. Nagy eséllyel, lesz közöttük normál katona is akik elvegyülnek az önkéntesek között. De ezek az önkéntesek is veteránok szóval a lényeg, küld 3000 amerikai katonát.
2022. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Pont ez az amit magyarázok. Az usa nem küld 3000 katonát, azok tényleges önkéntesek. Az usa sokkal többet küld jó esélyel, amit nemhogy előre bejelentenek, hanem nem jelentenek be egyáltalán.
2022. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, itt van: [link]
2022. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
7. 3000 jól képzett katona az elég komoly erő. Ennek szerintem pont ez a lényege hogy nyilvános, ha elkapják valamelyiket akkor azt mondják hát ez önkéntes volt. Egyébként meg hatalmas botrány lenne.
2022. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pl. forrás, google első találat most hirtelen:

[link]

2022. márc. 6. 17:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!