Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet, hogy alig van...

Hogy lehet, hogy alig van fent a neten IGAZI KATONAI FELVÉTEL az orosz-ukrán háborúról?

Figyelt kérdés

Emlékszem anno az iraki háborút élőben néztem az rtl klubon és komplett szakmai elemzés folyt a hadműveletekről meg eseményekről. Ilyen az M1-en is volt az első 2 napban (a híres orosz-nyaló Bende Balázs videó+Spöttle), azonban konkrét hadi cseleményekről felvételek így is minimálisak (a két vadászgép cikándozása még az elején, a kiégett konvojok snittje meg a full sablonok égő épületek és egy-egy robbanás).

Igaz anno 2003-ban még netem se volt, de azért a TV-ben mentek a bevágások szép számmal, azóta pedig milliónyi videó kikerült a netre és a katonák is kivétel nélkül fejkamerákat hordtak (ami baromi nagy újdonság volt a harci közvetítésekben).


Az orosz-ukrán háborúról mozgókép 98%-ban csak a vándorló szerencsétlen menekültekről meg a béketárgyalásos ürgékről és sajtótájékoztatókról vagy ukrán városokban szobrozó magányos katonákról van, DE SEMMI HARCI CSELEKMÉNY.


Engem azért érdekelne, milyen a mostani háború VIBE-ja.


Van olyan oldal, ahol szép számmal akadnak ilyen háborús felvételek? (az se zavar ha gore de lényeg, hogy harci cselekményről szóljon)



2022. márc. 7. 20:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

Igen ,ez feltünt nekem is.

Valószínű arról van szó ,hogy a közvéleményt próbálják felszítan.A koronavírust is Kínára kenték.Most az oroszok is rosszak.

Nekem még most is az a véleményem ,hogy Amerikának az a terve hogy Európát ugrassza az oroszoknak.De ehhez egységes Európát akarnak.

Most lehet arról szólna ,hogy elkezdenek bennünket mindennel sanyargatni ,és minden ami történik majd Európában,keletre fogják, hogy harag legyen Európában meg a Világban az oroszok ellen???

2022. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

7.


"Mondjuk ha tudnák ukránul, frl mennék ukrán chat oldalakra beszélgetni az ottaniakkal..."

Én tudok és felmentem és teljesen máshogy adják elő a dolgokat, mint a média

2022. márc. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen ez érdekes kérdés.

De az alapján hogy ma reggel volt fent egy friss vidi ahol a páncélozott lövegből kukucskált az orosz majd behúzta a fejét, erre odafutott egy pali és bevágta a lukba a molotovot ami bent robbant.

1 óra múlva már sehol nem volt a vidi.

Leveszik ezeket.

Szóval kb van a vadászgépes a helikopteres a tv székház robbantása meg mikor a löveg keresztülmegy az öregemberen kocsistól és ennyi.

Meg mutatják még a kiégett tankokat kocsikat de hüvelyek halottak vér sehol.

Fura.

2022. márc. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De miről mesélnek a chat oldalakon?
2022. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12es, és hogy van előadva ezeken az oldalakon?
2022. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

15


Az ukránok sok esetben magukat lövik és ráfogják az ellenfélre.

2022. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Remélem ez utóbbi csak egy ízléstelen vicc volt. Nem kell az ukránoknak magukat lőni, éppen elég épületet, lakóházat és iskolát láttam a videókon rommá bombázva, némelyiken még az orosz tankot is lehetett látni, ahogy a békefenntartásban megfáradt ágyújával tüzel. A 9gag-en lehet látni pár nem annyira durva videót, ha valamiért ez érdekel, de nem ajánlom senkinek, mert szörnyű átélni a látottakat.
2022. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%

17.


Mi van lepontozol mert nem tetszik a valóság agymosottkám?


Az ukrán chaten ezt irják,ha nem tetszik legközelebb ne kiváncsiskodj!

2022. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
16os ezt azért hadd ne higgyem el. Nem azt, hogy az ukrán cseten ezt írják (magyarok is vannak hülyeségeket beszélők), hanem, hogy magukat lövik.
2022. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért nincs mert az Ukránok nem tudnak 1:1ben kiállni az oroszokkal. Ezért van, hogy a videók 99%a csak szórványos rajtaütésekről készül pár kiégett kocsival. Más harci cselekmény nincs, az ukránok beásták magukat a városokba az oroszok meg folyton bénáznak így lassan haladnak.
2022. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!