Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van valahol forrás arról,...

Van valahol forrás arról, hogy milyen az élet most az oroszoknál, az orosz hétköznapi népnél?

Figyelt kérdés

Több női orosz instagram fiókot követtem, főleg varrós, kreatív hobbis, tök ártatlan női oldalak voltak ezek. divatról, kézműveskedésről, főzésről, gyerekről. Még csak nem is celebek, hanem sima hétköznapi nők, akik burdát vesznek, H&Mben vásárolnak, lefotózták a kész kaját, örülnek egy szép naplementének és a hóesésnek. De most nem ez a lényeg.


Na most ugye egy hete semmi hír róluk. az elején még jött pár kép arról, hogy ők nem akarnak háborút, mi ez, legyen elég, aztán már semmi.


Csak érdekelne, hogy nem jött e valakivel szemben egy cikk, akár külföldi, hogy ezt most hogyan élik meg az ottani átlag emberek - akik nem akarják ezt a háborút.


2022. márc. 8. 01:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Bedőlt a rubel.. Szerinted jól élnek most, tele szankcióval? Remélem elzavarják ezt a mini Sztálint, mert azért az oroszoknak is jobb lenne.
2022. márc. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy az oroszok betiltották a Facebookot, az Instagrammot és a Tiktokot is, valamint a Twittert is blokkolják. Dicső orosz véleményszabadság.
2022. márc. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Csak a nyugati szutykot lehet hallani/olvasni, valós orosz országból jövő infó amit nem torzítottak szét nincs.
2022. márc. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy betiltották, előtte volt az utolsó bejelentkezésük, aztán megszakadt.


Érdekes ez is, vad idegenek voltak, csak követtem őket, mert köztudott, hogy az orosz nők nagyon korán megtanulnak varrni így magyar szemmel fantasztikus milyen ügyesen készítik el a jobbnál jobb ruhákat, és egyéb kézműves termékeket. Mivel az életüket is bemutatják, a több év alatt a mutatott képek alapján láttam nem nagyon tér el az életük, gondolkodásuk és problémáik, napirendjük a miénktől, az enyémtől.

És most a szigorítások miatt mindenki kivonul onnan, ők meg normális gondolkodással, érdekelne, hogy élik ezt meg.


BBC-n, CNN-n próbáltam keresni cikkeket, hátha valaki közölt onnan interjút, de gondolom nagyon nyilatkozni sem mernek.

2022. márc. 8. 01:54
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

#3

Nem baj, hátha kigyógyulsz a kóros ruszkiimádásból.😀

2022. márc. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
1-es , pont ez érdekelne, hogy az orosz propabangdát hallva nap mint nap hogy reagálnak a hatalmas és hirtelen jött szankciókra.
2022. márc. 8. 01:58
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

#4

Én is sajnálom a normális oroszokat, nem jó ez nekik sem.

2022. márc. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Te ilyen idióta vagy magadtól, vagy segítenek?


Miért lennék ruszkiimádó? Lehetek kínai imádó, vagy amerikaimádó, vagy franctudja mi imádó is.


Szimplán idegesít ez a széttorzított szar amit nyomnak mindenhonnan.

2022. márc. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

#6

A háború előtt könnyen hozzájuthattak más hírekhez is.

2022. márc. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

#8

Az orosz hírek vannak a leginkább széttorzítva.

2022. márc. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!