Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin vajon be fogja érni...

Putyin vajon be fogja érni Ukrajnával, vagy másokat is megtámad majd?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 07:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ráadásúl a fent felsorolt cégek nagyrésze még csak nem is amerikai, hanem svéd vagy osztrák...
2022. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
66%

De, es talan az egyik oka is ez volt.


Meg egyszer kerdem, mert erre senki sem valaszol:ha ekkora elveik vannak, vajh az USA-bol miert nem vonultak ki, amikor az hasonloan kamu indokkal kezdett szetbombazni mas orszagot?

2022. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őket kérded meg, szerinted nekünk mennyi belelátásunk van egy világcég belső működésébe? Mindegyiknek van nyilvános ügyfélszolgálata, őket kérdezd!
2022. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

#32-nek:


Valszeg te is fiatal vagy, igaz? (40 alatti)


Miért nem vonultak ki? Nos, bármilyen h'lyén is hangzik, de pontosan ELVI okból!


A kapitalista tömb egységbe zár ha külső gond támad. És ha belső feszültség támadna, mint amit te kérdezel, akkor egyértelműen a saját tömböt fogja preferálni. Elv-társi összetartás.


De ha ugyanezt egy, nem a tömbbe tartozó teszi, annak annyi. Az egész tömb szembefordul vele, elvi közösséget alkotva.


Tisztára megismételjük a '40-es, '50-es éveket.

2022. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

#32-nek:


Azt a nyugati multit aki nem szégyenli magát, és bent marad az Orosz piacon, azt szét fogják xopatni a nyugati piacon.

2022. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
#34, igen, 40 alatti vagyok. Igy mar ertem amit irsz, de ha azt vesszuk ez is gazdasagi alapu osszezaras. Nem erdekuk egy hasonloan eros keleti gazdasagi tomb kialakulasa.
2022. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#36-nak:


Vagyis te magad mondod, hogy elvi okokból "gazdasagi alapu osszezaras" szenvednek el gyakorlati károkat. Amit viszont nem szenvedtek volna el önszántukból, ha az Oroszok nem támadják meg az Ukránokat?


Remélem te is érzed az ön-ellentmondást abban, amit leírtál. Nem következetes. Ukrajna demilitarizálásától az Orosz gazdaság még nem erősödne úgy, hogy a legkisebb konkurenciát is jelentse a nyugati érdekszférának.


Azért vonultak ki mert volt a kezdetben kivonulók közt néhány túl nagy multi is, és ha ők (akár látszólagosan, akár ténylegesen) ELVI okokból kivonultak, akkor a kisebbeknek is ajánlatos. Már ha szeretnének továbbra is üzleti kapcsolatban maradni a kivonultakkal.

2022. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként megjegyzem, hogy én mosolyogva szemlélem a történéseket.


Kommunista ideológiájú történelmet tanultam, és azt látom, hogy a történelem ismétli önmagát. Én csak azon aggódom, hogy MI hová fogunk állni. Mert már most szólok, hogy sem a nyugati, sem az Orosz oldal nem fogja elfogadni ezt a "kétkulacsos" politikát, amit Orbán folytat. De aki tanult történelmet az idézze fel, és máris tudhatja.

2022. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!