Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Moszkvában random embereknek nézik át a mobiltelefonjukat és elolvassák az üzeneteiket az utcán? Mennyire gáz már Oroszország?

Figyelt kérdés

Akik tiltakoznak, azokat elviszik.


[link]


2022. márc. 8. 07:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
21%

17) vagyis semennyit,sejtettem.ennyit rólad,ennyi karatktert is kár volt rádpazarolni.

'Kertesházra max. a felső tízezernek futja, a többség lepukkant lakásban él,'-haha,ez tökéletesen illik erre az országra is.utazz már keresztül ezen az országon,mát a házak állagmegóvására sem futja,ill az ún. kádárkockákban meg akkoriban épült panelekben lakik a lakosság túlnyomó többsége,kivéve a felső tízezret persze.

Itt már hatósági áras az élelmiszer hogy az emberek éhen ne haljanak.oroszországban hány hatósági áras termék van?nálunk létező jelenség a gyermekéhezés ezért is van ingyen a menza.

szóval ezt az országot felesleges volt példaként felhoznod, ismétlem nem véletlen hogy félmillióan menekültek el innen.

2022. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#21 szerintem te csak provokálod a népet, mert nehezen hiszem el, hogy ennyire gyenge értelmi képességgel felnőtt korig életben tudtál maradni. Összevissza beszélsz, de akkora baromságokat, hogy erre kár is tovább reagálni.
2022. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

21-es!

Ne zavarjon, hogy a nyugati országokról beszéltünk, nem Magyarországról. Nyugati országok életszínvonalát még csak össze sem lehet hasonlítani Oroszországéval, ez tény.

Nyilván Magyarország nincs nyugati szinten (soha nem is lesz), de Magyarország még így is sokkal jobban áll szinte minden területen, mint az oroszok, főleg most miután konkrétan mindent megvontak tőlük a szankciókkal. Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában.

2022. márc. 8. 09:00
 24/26 anonim ***** válasza:
65%
#23 ez így van, ahogy írod, egy kicsit is tájékozottabb ember tudja. Érted, 21-es még oroszul sem tud, de próbál engem kioktatni, aki járt már Oroszországban és vannak is orosz ismerősei🤣De nyilván ő jobban tudja, mi a helyzet!
2022. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
12%

23) ne zavarjon hogy nem neked válaszoltam,te már bemutatkoztál nekem korábban.

24) akkor ne írj blődségeket.már az a tény hogy ehhez a szétesett országhoz méred oroszországot,nem kicsit morbid.

2022. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az átlag fidesz szavazónak ez tök oké.

De nekik az is oké hogy az omsz vezetőjét kirúgják.

Kíváncsi vagyok mikor lesz az mikor ellenzéki újságírók esnek ki véletlenül ablakokon mint Oroszországban.

2022. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!