Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi van az orosz hadsereggel,...

Mi van az orosz hadsereggel, hogy ennyre inaktív? Tényleg győzhet Ukrajna?

Figyelt kérdés

Nekem a hírek alapján valahogy az a benyomásom, hogy sosem lendültek igazán támadásba, rakétáztak jó csomót meg tönkretették párezer család életét, de "igazi" összecsapás még nem volt. A Kijev felé azóta is tartó konvoj meg szépen áll. Légteret sem képesek uralni, mert a pilótáik állítólag alulképzettek komplexebb műveletekhez. A háborús Ukrajna térképen is kb. egy hete ugyanott vannak a piros foltok.

Mi történik? Ennyire rosszul tervezték meg a támadást, vagy az ukránok csinálnak valami nagyon jól?



2022. márc. 8. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Várják hogy elfogadja ukrajna a 3 feltételt. Ha nem, sz@rrá bombázzák a városokat.
2022. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha durvábban csinálnák az lenne a baj :)
2022. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 - ahhoz el kéne előbb még foglalni a fővárost, kapituláció sosem megy anélkül.
2022. márc. 8. 10:58
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Porrá zúzzák modern cirkáló rakétákkal oroszosan, nem fognak szarakodni.
2022. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem győzhet. Annak idején 6 hét alatt foglalták el németek Franciaország egyharmadát, hasonló idő kellett Irak elfoglalásához, csodák nincsenek. A harcok kezdete után 6 héttel érdemes körbenézni, mi maradt még Ukranjnából.


Herszon már elesett, Mariupol is félig-meddig, Kijev és Harkov már ostrom alatt van, felkészül Odessza. Szinte az összes fontosabb célpont már veszélyben vagy kampec.

2022. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk az foglalkoztat még, hogy az atomerőműveket miért foglalják el, vajon le akarják az áramot kapcsolni? Vagy ez túl kézenfekvő megfejtés?
2022. márc. 8. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, hogy senki ne tudjon kárt tenni bennük, mert őket fogják felelősségre vonni.
2022. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem győzhet Ukrajna, tetszik vagy sem bárkinek. Idő kérdése. Én abszolút Putyinellenes vagyok,de mostmár azt mondom,jobban tennék ha elfogadnák a feltételeket és behódolnának neki az ukránok,mert odavesznek a sajátjaik. Renegeteg a civil áldozat már most, és ennek a sokszorosa lesz. Tiszteletre méltó a kitartásuk ,de az oroszokkal szemben nincs esélyük, csak azért nem pusztították még el földig Kijevet, mert nem az az elsődleges érdekük az oroszoknak.
2022. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Ezt mind a ketten elbukták. Az Ukránok tudják magukat tartani egy darabig de nem örökre. Minél inkább ellenállnak annál inkább fognak az oroszok komoly fegyvereket bevetni. De az oroszok szerintem képtelenek egy bábkormányt ültetni az ország élére akit a lakosság elfogadna. Ego megszállás alatt kell tartani Ukrajnát amihez alsóhangon 300-500 ezer ember kell és kell számolniuk a gerilla háborúval
2022. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az oroszok foga már most beletört ebbe a hadjáratba, meg is fog állni a hadjárat. Majd valami indokkal abbafejezik. Vagy tényleg lerombolnak még amit tudnak, bosszúból.
2022. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!