Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kik ölhettek meg több ukrán...

Kik ölhettek meg több ukrán civilt eddig, az oroszok vagy az ukrajnai náci milíciák?

Figyelt kérdés
Menekülő emberek szerint most megy a mészárszék mert ezek a bűnözők most mindent rákenhetnek az oroszokra. Igaz lehet?
2022. márc. 8. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Mivel náci miliciák létezéséről semmi bizonyítékot nem láttam, így valószínűnek tartom hogy a másik társaság. Egyébként a városok észnélküli bombázása bizony nem sok civil életet ment meg, ami nem kedves az orosz barátainktól.
2022. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Az orosz eszelős támadott meg egy másik országot, és lövet városokat.


[link]

2022. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2022. márc. 8. 17:47
 4/8 Énnnnn ***** válasza:
57%
Nem tudom, de az ukrajnai náci milíciák rendesen keverik a szart, sajnos erről a hírek nem jutnak el a "sötétben tartott trágyával etetett embereknek"
2022. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Én is csak szörnyű videókat láttam amit mobilokkal vettek fel a menekülő ukránok, hátborzongató. :(
2022. márc. 8. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Az ukránok. Van, hogy ők ölik a saját lakosaikat is, hogy az oroszokra foghassák, pl. a harkovi főtérre becsapódó rakétát olyan területről lőtték ki, ami akkor nem is volt orosz kézen. Van olyan is, hogy a lakónegyedek közepéből rakétázzák az oroszokat, ilyenkor is közvetve felelősek a civilek haláláért. És akkor még csak az ukránokról beszéltünk, nem a donyecki tömegsírokban talált orosz holttestekről...
2022. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

#6: De hát eretnekség ilyesmit mondani, ugyanis miért tenne ilyesmit egy ukrán? Ez olyan, mint mikor egy nő saját magának csinál monoklit azért, hogy megvádolja a pasiját, akinek tönkreteszi a karrierjét és meghurcolják, aztán peren kívül megegyeznek. Vagy mikor egy terhes cigánylány szándékosan drogozik, iszik meg szed feketepiacról szerzett gyógyszereket, hogy fogyatékkal élő gyereke szülessen, akire kiemelt állami támogatás meg ápolási segély jár.


Ilyen abszurd dolgok nincsenek is a világon, ilyesmit senki nem tenne. Vagy mégis?

2022. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha már annyira nácizol, ajánlom figyelmedbe ezt a videót.


[link]

2022. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!