Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin mennyire elvetemült...

Putyin mennyire elvetemült hogy megtámadja a NATO-t?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Mikor?
2022. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Jelenleg nincs szándékában, mert tudja hogy ellenük nem győzhet. De úgy gondolom hogy teljesen nem lehet kizarni ezt a lehetőséget.

Én úgy gondolom, hogy akkor van esély erre a NATO elleni tamadasra ha Ukrajnában nem tud győzni, az orosz gazdaság padlóra kerül és otthon le akarják váltani.

Szóval amikor úgymond tönkre megy a karrierje és a szégyen helyett inkább a teljes megsemmisülést választja.

Gondoljunk csak Hitlerre...

2022. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Ha azt mondják a neki a főnökei, akkor valahogy meg kell csinálnia, vagy lemondatják.

Cél hogy a Föld lakossága megközelítse újra az 500-1000 millió főt.

Ez természetes elhullással elég nehezen kivitelezhető.

Nézd meg a kovidot, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, hogy a nyugdíjas korú lakosság megtizedelődjön, és maradjon a bolygón egy munkaképes lakosság, aki csak termeli az adót, de nem kell nyugdíjra költeni.

2022. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarja szerintem. Miért tenné? Nem akarja elfoglalni Európát. Ukrajnát meg semleges ek akarja tartani hogy ne legyen NATO-s szomszédja.
2022. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

2. Úgy nézki győzni fog mert maga az ukrán elnök mondta higy egy ukrán katonára 10 orosz jut, és egy ukrán tankra 10 orosz tank. A NATO se segít neki.

Nem hiszem higy bárki megkockáztatná hogy leváltsa, félti az életét vagy csak nem akar börtönbe kerülni. Ujraválasztani már nem biztos higy fogják ezek után de az egy másik kérdés.

2022. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogja elveszteni a haborut, az oroszok szejjelvertek az ukran tankokat. Mar csak ido es belatas kerdese, hogy Z vegre megadja magat.
2022. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg a kémfőnökét mennyire meg van félemlítve: [link] Ilyen most az orosz vezérkar.
2022. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

5#

Eddig úgy látszik hogy a túlerővel sokra nem megy. A nyugat keményen támogatja fegyverrel és pénzel az ukránokat. Oroszországot pedig sújtják a szankciókkal. Túl sokáig Putyin a jelenlegi helyzetben nem tudja húzni.



Szerintem van esély arra, hogy levaltsak akár egy puccs keretein belül. Az orosz nép kib@szottul nem akarja ezt a háborút és a bőrükön érzik már most a szankciók hatásait és fogják is.

Szerintem van esély arra hogy előbb-utóbb a saját népe lép ellene.

2#voltam

2022. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

A valódi kérdés az, hogy miért tört ki a háború, én két lehetőséget tudok elképzelni:


1. Annyira erős volt Oroszországon a nyugati nyomás, annyira elakarta kerülni Ukrajna NATO-sítását, az ottani oroszok folyamatos zaklatását, hogy elszakadt a húr, és támadt. Ebben az esetben a háború aznap ér véget, amelyik napon Ukrajna behódolt az orosz követeléseknek és nem lesz tovább.


2. Putyin egész életében melankóliával gondolt vissza a Szovjetunióra, ezt több beszélgetésében is említette. Könnyen meglehet, hogy betöltve a 70 évet, tudva, hogy nincs már semmi veszítenivalója, megpróbálja helyreállítani a Szovjetuniót és annak a befolyási övezetét. Ebben az esetben a háború csak Putyin halálával, vagy a Szovjetunió és a Varsói-szerződés helyreállításával érhet véget.

2022. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak azért drukkolok, hogy nehogy puccs legyen, akkor lesz csak az igazi káosz és őrület.
2022. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!