Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezt az Orosz-Ukrán háborút,...

Ezt az Orosz-Ukrán háborút, valójában az U.S.A provokálta ki? Igaza lehet a szakembernek?

Figyelt kérdés

Én minden elméletet komolyan veszek és meghallgatok. Ha jól értem azt mondja a szakember, hogy az USA érdeke, hogy Európát megszerezze magának a keleti /Kína+Orosz/ tengelytől. Pl megakadályozták, hogy az orosz gázvezetéket engedélyezzék és kiprovokálták ezt a háborút, hogy Oroszországot elszigetleje, páriává tegye az Európa vezető Német gazdaságától és ez már sikerült is neki.


Az USA úgy tud a nagy keleti tömb ellem eséllyel harcolni, ha Oroszországot leválasztja Európától. Ezt elérte a háborúval hogy most már az USA gyámkodik a németek felett. A Németek pedig ezt nem vették észre, hogy ők az igazi vesztesei ennek meg mi európaiak, hiszen nem jön az oroszoktól gáz,olaj, így vehetjük az 5* drágább amcsi palagázt.


Azt mondja László, hogy már hosszú éve óta provokálják az Oroszokat az amcsik; azzal a népírtással, amit az oroszokkal keleten műveltek a haveri lakáj ukrán kormányukkal az élen, amit a CIA kipuccsolt nekik. Egyre közelebb pakolják a NATO támaszpontokat, hogy a "nagy medve" megmozduljon és ez most sikeres is lett. Szándékosan provokálták évek óra Putyint, hogy menjen ebbe a háborúba bele és most elintézték hosszú időre Oroszországot, mondja a szakértő.



Az I. & II. világháborút is ez a háttérhatalom provokálta ki elmondása szerint. Most megjelent egy lejárató cikk egy propaganda lapban, amiben félremagyarázzák Bogár László modnatait, akit érdekel nyissa meg hogy lássa a mai interjúról volt szó a TV-ben. [link]


Így már érted a háború valódi kirobbanásának okait



2022. márc. 9. 10:39
A kérdező szavazást indított:
igen, így már világos
talán
szkeptiukus vagyok
47 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
66%
Bogár Laci bácsi minden csak nem szakember, ő csak egy hülye konteós... Abból él h nagy hülyeségeket talál ki amit a méghülyébbek elhisznek.
2022. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
30%
Viazont az számít ki kezdte el a háboruskodást.
2022. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
40%
Ha a témában jártas a szakember,akkor mindig igaza van.
2022. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
Ha most eltekintünk Bogár László személyétől és azt nézzük, amit mondott, mert az a lényeg. Mit gondoltok?
2022. márc. 9. 10:43
 5/73 A kérdező kommentje:
2@ az ukránok az orosz lakosság mészárlásával. De ki áll az ukrán kormány mögött?
2022. márc. 9. 10:44
 6/73 anonim ***** válasza:
100%
Bár még életemben nem hallottam róla -nyilván ez az én hibám-, de, ha mindenképp le akarjuk a felelőséget venni a támadók oldaláról -amit csak halkan jegyzek meg, hogy rajtunk kivül szinte senki sem tesz-, akkor persze, igaza lehet. De ebben az országban az igazság az odaát van, nem itt.
2022. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
55%

Olyan túl sok értelmet nem kell keresni az USA lépéseiben, egyszerűen csak a fegyvereladás volt a üzlet nekik.

Minél több országot megszerezni a piacukhoz.

Most meg ráqrtak nagyon, többszörösét bukják a bulin.

2022. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sokkal hihetőbb az a narratíva, hogy Putyin személyes nagyhatalmi vágyait akarja kiélni azzal, hogy igyekszik visszaállítani a régi SZU dicsőségét, és erre reagált az USA.
2022. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
78%

"Lehet hogy az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik."


Orbán Viktor

2007. március 30.

2022. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
66%
4) azt hogy amerikai fegyverrendszereket telepítenek európába nato címszó alatt,egyre közelebb oroszországhoz.ez amerikának nagyon jó ez egyértelmű.
2022. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!