Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek az orosz hadifogoly...

Ezek az orosz hadifogoly nyilatkozik hírekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek ma lehet ilyen, hogy elküldenek egy katonát valahova parancsra és nem tudja miért, nem tudja mi a helyzet?


jó ideje megy már az ukrán orosz között a feszültség, nem egy hete kezdődött. az ilyen nem néz tv-t, nem hallgat rádiót, nem internetezik? nem tud az eddigi esetekről hogy a két ország között konfliktusok vannak?

még a világháborúba ilyesmit el tudok képzelni, akkor nem tudtak úgy tájékozódni mint ma. el tudom képzelni hogy bementek a laktanyába hogy itt vannak a németek, a határon átkeltek már x kilométer messze, menni kell védeni a hazát. de ma?

kerestem volna a cikket ami arról ír hogy hadifoglyokkal történt interjúkat bűncselekmény nyilvánosságra hozni, mert a harc után ő vagy családtagjai bajba kerülhetnek. sajnos nem találtam.

a 24 linkjét tettem ide, őket hitelesnek gondolom, de lehet hogy kamu?

nem úgy mint ez, ennek kamu szaga van:


[link]


mit gondoltok?



2022. márc. 9. 16:30
 1/6 A kérdező kommentje:
mondjuk most nézem hogy: " [link] kategóriába tették xd
2022. márc. 9. 16:35
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
propaganda megy mindkét oldalon, de ebbe ne fektess túl sok energiát, az egésznek a kimenetele nem azon fog múlni hogy te most elhiszed e az X oldal médiáját vagy sem
2022. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Már eleve az hazugság, hogy ez a történés háborúként van kommunikálva. Ez nem háború, ezek előkészületek egy megszálláshoz. Ha ez tényleg háborúvá eszkalálódik, az főleg nem az oroszok sara lesz, hanem azoké, akik ok nélkül bele akarják ütni az orrukat (és beleütötték eddig).

Én is sajnálom az ukránokat, rosszkor vannak rossz helyen, egy hősnek kikiáltott inkompetens figura vezetése alatt. És nem védeni akarom az oroszokat, de ez most nem a nyugat biznisze. Senkinek sem kellett volna beleavatkoznia, mindenki sokkal jobban járt volna. De mindenki érzelmi alapon akar dönteni, mert fel vannak tüzelve a kedélyek.

2022. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
100%

Amikor az orosz lakosság jelentős részének fogalma sincs arról, hogy Putyin megtámadta Ukrajnát, amikor Oroszországban bárkit lecsukhatnak azért, ha kinomdja, hogy háború van, akkor igen, nagyon is elképzelhető, hogy a besorozott gyerek csak a harcmezőn tudja meg, hogy harcba küldték.

A putyini rezsim érthető okokból nem akarja reklámozni, mit művelt.

2022. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4: hát még a lakosok "oké" hogy nem tudják mi van, de a katonákat nem sorolnám ide, nekik csak mondják hogy miért, nemde? ezt a "hadgyakorlatra küldtek ukrajnába" is fura szöveg (nem tudom hogy gyakorlaton is éles lőszert használnak-e, mert most gondolom most azzal vannak ellátva, de ha nem akkor az se állja meg a helyét)

2: gondolod hogy azt hiszem hogy a propagandát múlik minden?

2022. márc. 10. 07:48
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem tudom hogy gyakorlaton is éles lőszert használnak-e"

Használnak azt is. Még egy egyszerű lövészeten is, ahol célalakokra vagy céltáblára kell lőni.

2022. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!