Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek igaz ez az ukrán...

Szerintetek igaz ez az ukrán helyzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én háborúellenes vagyok, utálom ezt a Zelenszkijt. Bele akarja rángatni a NATÓ-t egy háborúba, amiből világháború lenne, közben pedig az egész arról szól, hogy ő is csak egy elvtelen politikus, aki a saját hatalmát félti, és a nyugatnak nyalt. Emiatt van az egész konfliktus. Sajnálom az ukrán és az orosz áldozatokat is, de nem értem a liberálisokat, hogy mit akarnak annyira háborúzni az oroszokkal egy annyira nacionalista, szemét kormány miatt, mint Zelenszkijé.

2022. márc. 9. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Na azért ha az oroszoknak problémája van az Ukránokkal, nem ez a megoldás semmi esetre sem.😢
2022. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Nekem se tetszik, amit az oroszok csinálnak, de nem értem a liberálisokat, mikor mindenkit lenáciznak, aki jobboldali, most mit védik annyira ezt a Zelenszkijt.
2022. márc. 9. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Teszem fel a kérdést. Ha meglátsz egy mai magyar jobboldalit úgy gondolod hogy ő is kiszaladna a tankok elé molotov koktélt dobni rá, ha magyarország is megtetszene az oroszoknak?
2022. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: Hosszú út vezetett odáig, hogy az oroszok támadtak, és ebben Zelenszkij is sáros. Magyarország meg NATO-tag, ha minket megtámadnak, akkor az egész NATO-val szembe kell nézniük.
2022. márc. 9. 17:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pacifista vagyok, de nem ítélem el azt, aki meg akarja védeni magát. Akármennyire is alkalmatlan vezető, egy offenzíva megindítása ellene elítélendő.

Azon kívül ez nem is Zelenskyről szól. Népszerűtlen politikus volt, a kövi választásokon veszített volna, de ettől függetlenül is van még egy tucat mód arra, hogy orosz bábot állítsanak a helyére. Szóval miatta pont nem lett volna szükség háborút indítani.

2022. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
A kérdezőhöz hasonlók mind fideszesek? Mert teljesen ugyanúgy teszik fel ugyanarról a huszadik kérdést. Ez a fideszpropaganda az ukránokról, amit itt szajkóznak papagáj módjára?
2022. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Zelenszkij csak egy bábú, semmi több. USA hátszél nélkül már rég halott lenne...
2022. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi krumpli jár ezért a propaganda kérdésért?
2022. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Én idáig azt sem tudtam ki ez a Zelniszkij. Olyan volt, mint a többi.


Viszont az invázió kezdete óta képben van, nem menekült el. Tökös gyerek, talán mert eredetileg nem politikus.


Jó mártír lesz belőle, ha a ruszkik lesznek ostobák likvidálni.

2022. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!