Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz, hogy Zelenszky...

Mit szólsz, hogy Zelenszky szerint a nyugati országok vezetői és a NATO felelősek az orosz agresszióért és a harcokban elesettekért?

Figyelt kérdés

Zelenszkij elítélte a NATO vezetőit, mert azok nem hajlandóak repüléstilalmi övezetet létrehozni Ukrajna felett. Arról is beszélt, hogy a nyugati országok vezetői a döntéssel támogatják az orosz agressziót.


"minden egyes ember halála a NATO vezetőinek lelkén szárad"


[link]


2022. márc. 9. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki a saját oldalát mondja: mindenki hibás, csak "én" nem.
2022. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Hol van ilyen a linkelt oldalon?
2022. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Zelenszkij miniszterelnökként gondolkodhatna okosabban is, számomra sofőrként nem nehéz kitalálni hogy mi értelme lenne belefolyni más ügyeibe, azon kívül hogy belevinnék egy országot a balhéba, hadsereg nélkül, és pár nap után már én várnám a nagyoktól, gazdagabb országoktól a segítséget mert elpusztulnánk...

Nem vagyok szakértő, különösebben tanult sem, de biztos van oka hogy a nyugat sem ugrik Ukrajna segítségére... Eddig elvoltak felejtve, csak most kapták fel őket nagyon.

2022. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
utolsó: magyar oldalak is lehozták ezt a hírt
2022. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerettem volna megnézni a BBC oldalán, de nem találom a linken.
2022. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van. Legyünk öszinték, a Nyugat cserbenhagyja Ukrajnát. Persze érthetö hogy miért, de ez a tényeken nem változtat.
2022. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!