Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Usa már hány országot...

Mindentudó99 kérdése:

Az Usa már hány országot bombázott rommá mégse ítéli el senki. Mi ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 13:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

6

Mit számít, hogy letömik-e az ENSZ/NATO torkán a gaztettüket? Ez csak a azokat a szervezeteket minősíti. Egy kis hivatalnoki formalizmussal rá lehet szedni téged, hogy elfogadd a gyilkolást? Nem sok erkölcs fért beléd!

2022. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Ja. Most tiltják a Rosatomot, de amikor az amcsik bombázták irakot (afganisztánt, líbiát), akkor miért nem tiltották be a Microsoftot?
2022. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12

Tudomásom szerint a Microsoft nem utazik nukleáris fejlesztésekben.

2022. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 Írhattam volna Gazpromot is a Rosatom helyett, vagy CocaColat a Microsoft helyett. Nem az volt a lényeg, hogy konkrétan melyik cég, vagy melyik iparág. Hanem, hogy az amcsik legalább annyira agresszorok voltak az elmúlt 30 évben, de ellenük mégse volt semmilyen szankció.
2022. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

#14

Az USA melyik békés európai országot támadta meg az elmúlt 30 évben? :O

2022. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
Jugoszlávia megvan? 2 héttel a nato csatlakozás után?
2022. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

#16

Jugoszlávia nem volt épp békés, amikor a NATO (nem az USA) "megtámadta".

2022. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

#15


1. Ukrajna nem volt békés. Kb 6 éve polgárháború zajlott.


2. Az Európán kívüli emberek legyilkolása szerinted rendben van? Mit számít, hogy Európait vagy kívülit támad az USA, ha erkölcsről, agresszióról beszélünk?

2022. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%

#18

1. Fura, kint élő ismerőseim két héttel ezelőttig nem panaszkodtak arra, hogy lőnék a városukat. Egyébként a "békés"-t én úgy értettem, hogy nem rohan le más országokat. Ennyiből Jugoszlávia érdekes, mert egy ország is meg nem is. De a mai Ukrajna egy ország, az egyértelmű, és nem küldött külföldre se rakétákat, se tankokat.

2. Írtam valahol, hogy rendben van? Szankciókról van szó. Nyilván az EU jobban szankcionálja a határán dúló háborút, mintha a bolygó túlfelén lenne. (Én a magam részéről abszolút pacifista vagyok, ha tehetném a világ összes fegyverét a Napba lőném, de a kérdés nem ez volt.)

2022. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

#19


Jugoszláviát valaki más írta. Én a #18 vagyok.


1. Talán mert nem a Dombas régióban hanem Kárpátalján vannak ismerőseid. 1000 km távolság. 3 Magyarországnyi távolság. Nem igaz, hogy ezt magyarázni kell!


2. Nem is szerepelt EU a kérdésben. Össze vissza írogatsz.

2022. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!