Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek megérte az ukránok...

Szerintetek megérte az ukránoknak elutasítani az orosz ultimátumot és ellenállni az orosz megszállásnak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 00:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, a pozitív kép amit világszerte elterjedt róluk, meghaladja a károkat amit elszenvednek
Nem, a fél ország romokban, tízezrek haltak meg, százezrek nélkülöznek és milliók menekültek el. Ennyit nem ért meg a nemzeti kurázsi
41 szavazat
 1/10 Alex Fly ***** válasza:
40%
Szerinted? Még van hazájuk...
2022. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Még van persze, de ha Kijevet elfoglalják olyan lesz mint egy fejetlen csirke.

Sokáig mozogni fog, de egy idő után leáll teljesen.

Hozzátéve, hosszú és véres háborúk lesznek még, ez csak a bemelegítés.

2022. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ milyen szempontból.


Ők vállalták, hogy meghozzák ezt az áldozatot, az én szememben ez hazafiság. Valahol irígylem őket ezért a kiállásukért.

2022. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Énnnnn ***** válasza:
36%
Hazafiasság de sokan halnak meg és ahogy látom az ukránoknak a saját lakossága sem számít
2022. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1:

Nem tudom, nehéz kérdés.


Olyan érzésem van, mint amikor az átlagos fiú szembeszáll a nagyszünetben a nagyfiuval, és ugyan becsülettel tartja magát és az egész folyosó neki szurkol (egy ferdeszemű még nagyobb fiút kiveve), a nagyfiú is vérzik é szuszog mert nem számított erre, de lassan leszakad rola az összes ruha, alig lát már ki a fejéből a diónyi monoklik miatt a szeme körül, és csak abban bízhat, hogy a nagyfiú apja (az orosz nép) megérkezik és elzavarja a fenébe. Mert ha nem jön időben, akkor hiába a szurkolás meg a kibicek által adott seprünyél meg boxer, elobb-utóbb minden végtagját el fogják törni, vagy előveszik a taktikai kést (atom) és a nyakát is elvágják.


És akkor már kérdéses lehet, hogy megérte-e mindez azért az 5 perc hírnévért.


Én is az a típus vagyok, aki mindent felaldoz az önbecsülés oltárán, de az ország vezetőjeként ez ember nem csak a saját bőrét viszi vásárra.

2022. márc. 12. 00:39
 6/10 hollófernyiges ***** válasza:
56%
Mit is ünneplünk mi március 15-én és október 23-án?
2022. márc. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Aztán mi volt 1849-ben Világosnál, és mi volt 1956. november 4-én?

Mert így teljes a kép.

Mind a kétszer a szaros végét fogtuk meg.

Szerinted az emberek többsége hol nem szarná le, ha most osztrákok lennénk?

2022. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hollófernyiges ***** válasza:
49%
Ezzel a mentalitással nem osztrákok lennénk, hanem törökök.
2022. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Az ukránok, pontosabban az ukrán kormány magának kereste a bajt.Nem kellett volna az orosz kisebbséget, vegzálni es fegyvereket telepíteni az usa által a határra.2014óta kérleli őketvaz orosz, mindhiába, most szakadtbel a cérna.Ahogy a magyar kisebbséggel bántak én brm sajnálom őket.Amit főztek azt kapják, sajnos a lakosság nagy része agymosott, nem látják át, hogy az ukrán kormány nem velük van, diktatórikus rendszerével pedig vágópadra küldi a 18-60 közöttieket.
2022. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még ha csak vágópad lenne. De ez inkább vágóhíd (vagy vágódeszka?)
2022. márc. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!