Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyik nap ezzel a robotrepülőg...

Egyik nap ezzel a robotrepülőgépes dologgal valaki bele akarja keverni a NATO-t a háborúba?

Figyelt kérdés

Egyik nap Ukrajna területéről indítottak egy robotrepülőgépet, majd Románián és Magyarországon átrepülve Zágrábban csapódott be.

Azt egyelőre nem tudni hogy az ukránok vagy az oroszok lőtték ki.

Bármelyik fél is volt, ezzel az lehet a céljuk hogy a NATO-t belekeverjék a háborúba? Addig lövögetnek át másik országba míg egyszer onnan vissza nem lőnek.



2022. márc. 12. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Vagy valaki megbukott földrajzon és rossz irányba navigálta a drónt.
2022. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Állítólag, ez még a 70-es évek csodája. Előre kell az útvonalat programozni. Amit idáig hallottam róluk, előfordul, hogy önállósítja magát, nem a programot követi.
2022. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Lehetséges hogy önálló életre kelt, bár furcsállom hogy majd 1000 kilométerrel távolabb egy sűrűn lakott terület közepére esett.
2022. márc. 12. 08:36
 4/5 hypno ***** válasza:
90%
Egy elavult kiképző drónnál azért több kell az ilyesmihez.
2022. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Lehet találgatni, hogy valakinek ezzel célja volt, de bizonyítékról még nem hallottam, de mint írtam, szakemberek szerint, simán előfordul, hogy önállósítja magát.
2022. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!