Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondják azt, hogy ez az...

Miért mondják azt, hogy ez az Ukrán-Orosz háború egy proxy háború? Több műsorban hallottam politikustól ezt a kifejezést, hogy kell érteni? Proxy jól, tudom, meghatalmazottat jelent, de ez a kifejezés miért van most?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Számítógép-hálózatokban proxynak, helyesebben proxy szervernek (angol „helyettes”, „megbízott”, „közvetítő”)//U USA megbizza Ukrajnát!// nevezzük az olyan szervert (számítógép vagy szerveralkalmazás), amely a kliensek kéréseit köztes elemként más szerverekhez továbbítja. "
2022. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10.


Vagy az baromság amit te irsz.


[link]


"Mint egy proxy, a VPN is átirányítja az internetes forgalmunkat egy távoli szerveren keresztül,"

2022. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11,12: lol

Ha már ilyen istentelenül zokni vagy, legalább ne propagáld.


proximity senzor - kozelség érzékelő.

A közelségérzékelő (angolul PROXIMITY Sensor) egy egyszerű kis szenzor, ami többnyire a telefonunk tetején található.


A proxy szerver, az egy kozeli szerver és nem helyettes, vagy megbízott. Az tény, hogy a proxy, feladatát tekintve egy beékelt szerver.


Van egy csillag, pár, talán négy /?/ fényévnyire a naprendszertől, az a neve, hogy proxima centaury. Azért ez, mert a naphoz legkozelebb eső csillag.

2022. márc. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13.


Nem véletlenül válaszoltál pont 13. nak egy szerencsétlen szám,mint ahogy te is egy szerencsétlen vagy.


Összevissza hablatyolsz, csak hogy lejárass, de a fő kérdésre nem tudtál válaszolni Én meg igen Ennyi!

2022. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!