Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csernobilról napok óta nincs...

Csernobilról napok óta nincs adat? (!)

Figyelt kérdés
Miért nem megy ki oda valamilyen atomenergetikai stb szakértől? Én rendszeresen nézem a globális háttérsugárzást, és Csernobilból napok óta nincs adat, viszont a környékéről igen, és az a szint az eléggé aggasztó. 490 nsv/h az érték. Ez a napi átlag. Sehol máshol a világon nincs ekkora. 500 nsv/h a riasztási szint. Tudja valaki, hogy mi a legfrissebb hír Csernobilról?
2022. márc. 15. 19:49
1 2 3 4 5 6
 1/53 szántóvető ***** válasza:
34%
hát igen.én a komplett fidesz vezérkart kiküldeném oda egy hónapra vizsgálódni,hátha találnának valamilyen sugárzást.
2022. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Hagyd a Fideszt, ez egy baromira súlyos probléma!
2022. márc. 15. 19:53
 3/53 anonim ***** válasza:
37%
Lehet felrobbant
2022. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 szántóvető ***** válasza:
33%

nem tudtam hogy ennyire komoly a baj.akkor azonnal induljanak amíg még nem késő.

bár az oroszok urai a helyzetnek.plusz kemény erőmű az,sokat kibírt már,egy kis áramszünet meg se kottyan neki.

2022. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó infók:

[link]

2022. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Az, hogy napok óta nincs adat Csernobilból, az egy nemzetközi szakértőt stb sem zavar?
2022. márc. 15. 20:01
 7/53 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm, de akkor ezek szerint valóban senkit sem zavar, hogy nnincs Csernobilból sugárzási adat. Na ez gond, ez nagy gond. En amit láttam a térképen a környékről, az a vilagon a legmagasabb adat, és az nem is konkretan Csernobil, hanem a hozzá legközelebb lévő mérőállomás adata.
2022. márc. 15. 20:04
 8/53 szántóvető ***** válasza:
86%
nem.te se törődj vele,nem érdekes.az orosz csapatokhoz közel van,de őket úgysem kockáztatnák hogy odavesszenek mert túl értékes a felszerelés.meg van arrafelé pár tízezer katona is ha minden igaz.de mintha az oroszok már a múlt héten elfoglalták volna nem?a blikk is csak találgat,lehet hogy már orosz irányítás alatt van az egész.
2022. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
8-as nem a blikk a lényeg hanem hogy Csernobilból napok óta nincs adat!
2022. márc. 15. 20:10
 10/53 szántóvető ***** válasza:
81%
ok.és akkor most mi lesz?induljunk el még ma este németországba?vagy még messzebb?
2022. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!