Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondják külföldön...

Miért mondják külföldön Orbánra hogy Putyin párti amikor minden szankciót megszavazott az oroszok ellen?

Figyelt kérdés
Vagy mert nem zárja el a gázt?

2022. márc. 16. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Akkor szavazza meg, amikor nincs más választása. Ilyen helyzetben kevésbé lehet pávatáncolni.
2022. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Orbán az EU legnagyobb talpnyalója. Csodálom, hogy Putin nem csukta még le.
2022. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt én értem, de akkor mi alapján lehet kijelenteni hogy orosz párti?

Mert a cselekedetei teljes nyugat pártiságot mutat, a szavai orosz pártiak esetleg a szavazók felé.

Szerintem a tettek fontosabbak mint a szavak.

2022. márc. 16. 07:45
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Az oroszpártiság akkor jön ki, amikor nagyobb a mozgástere, szabadabban dönthet. Ilyen esetekben a múltban többször is vétóztak oroszokat elítélő állásfoglalásokat, stb.
2022. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondanál egy példát rá?

Izraelt mindig bevédte vétókkal azt tudom, de oroszról nem tudok.

2022. márc. 16. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha a tettek fontosabbak mint a szavak, akkor miért nem adunk fegyvert? Miért a civilek látják el javarészt a menekülteket? Ja persze, most épp stratégiai oroszsimogatást végzünk.
2022. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert ezt akarják elhitetni a birkákkal. Fegyvert és katonákat is csak azért nem küld orbán, mert közelednek a választások. Legkésőbb április végén ez változni fog, ha addig Putyin nem szabadítja fel Ukrajnát.
2022. márc. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem minket is felszabadít és kiűzi az Eut.
2022. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!