Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért pátyolgatjuk és pénzeljü...

Miért pátyolgatjuk és pénzeljük mi magyarok az ukrán menekülteket ha mennek tovább nyugatra a jóba és semmit nem adnak (vissza) Magyarországnak csak (ki)használják a magyarok jóindulatát?

Figyelt kérdés
nem az ukránok ellen vagyok, ugyanez lenne a véleményem bármelyik másik néppel kapcsolatba
2022. márc. 17. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hallottal te mar arrol hogy empatia es segiteni a masikon?
2022. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
minek segítsek olyanoknak akik semmibe nézik Magyarországot és meg se fontolják azt hogy itt telepedjenek le, hogy itt dolgozzanak hanem rohannak nyugatra mert ott több a segély és közben jót röhögnek a magyarokon akik egy csomó pénzel és étellel támogatták őket?
2022. márc. 17. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nos hát igen, igen, 2022 előtt még rettegni kellett a menekültektől és utálni őket, így hát nem is segítettük őket, most meg tövig vannak sz0pkodva ;ddd
2022. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azért írtam ki a kérdést mert van egy ukrán ismerősöm akit befogadtam, etettem, itattam a minimálbéres fizetésemből aztán meg faképnél hagyott és most már Németországból röhög rajtam szó szerint videochaten hogy nézzem meg neki ott mennyivel jobb helye van
2022. márc. 17. 19:05
 5/9 Salamon Bálint ***** válasza:
91%
Te "patyolgattad es penzelted" az ukran menekultet, szoval a valaszt is tudnod kell.
2022. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, had menjenek, nem kell ide egy ukrán sem!


Csak potenciális versenytársak a munakerőpiacon!

2022. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1

Megnézném én az a segítő szándékot,hogy redukálódik nullára,ha látnád,hogy itt fociznak a kölykök azzal a mandarinnal az orrom előtt,amit egy esetleg nehéz körülmények között élő család a saját gyereke elől vett el, hogy segíthessen.

2022. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, 2015-ben még arról szólt a kormány propaganda, hogy aki igazi menekült, az az első biztonságos országig megy. Aki tovább utazik, az gazdasági migráns. Most valahogy nem beszélnek erről.

Pedig a 2015-ös menekültek sem akartak itt maradni a nagy gazdagságban. De behajtották őket a Keletibe és a pesti parkokba, s még le is köpködték azokat, akik segíteni próbáltak. Hány propaganda videot mutattak, hogy a migránsok eldobálják az élelmet! (Mondjuk azt már kevesen fogták fel, hogy a muszlim nem eszik disznóhúst.) A mostani menekültek is fociznak a naranccsal, széttapossák a konzerveket, nem kérik a croassaint, mert nem finom. Volt aki megszabadította a befogadóját az ékszereitől.

Akkor most hogy is van ez fideszesek?

2022. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom neked a Fidesz menekültellenes politikája nagyon bevált….

Nem is lehet erre mást mondani…

2022. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!