Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más is megútálta a lengyel...

Más is megútálta a lengyel vezetést most hogy egy értelműen és erőszakosan bele akarja keverni az EUt is a háborúba?

Figyelt kérdés
Meg milyen jogon bírálja a Magyarországot mert nem kuld fegyvert Ukrajnába!
2022. márc. 22. 05:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Csak a moszkovita bolsevikok utálták meg.
2022. márc. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Eddig jók voltak, amig a mi szekerünket tolták az eu-ban, mi? Egyszer csinálunk egy fszságot és egyből nem lesznek azok?!
2022. márc. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Aha mert mien jó is lesz ha a fegyverszállítások miatt esetleg begőzöl Putin és kitör a 3 világháború, akkor is majd mien jó lesz hogy lehet menekülni Európából, ugye?


Én a béke mellet vagyok nem a háború mellet amit most a lengyelek ennyire provokálnak.

2022. márc. 22. 05:40
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon örülnek a lengyelek, amiért ennyire béke párti vagy! Az utolsó európai szövetségesünket vesztettük el!
2022. márc. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
4: ha most nem állítják meg Putyint, akkor jön el az az időszak, hogy kedve szerint támad majd meg országokat, mert vérszemet kap, hogy ő ezt is megteheti büntetlenül
2022. márc. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Akkor biztos a britek,franciak,németek is hülyék mert nekik még van eszük hogy nem mennek neki Putyinnak..A NATO VÉDŐszervezet..Védi a tagokat..Semmi keresnivalója 3.országban..Ha Putyin megtámadna a NATO-t akkor beavatkozunk.De amíg azt mondja nem fog támadni s nem is támad addig bocs de a hülye lengyelek miatt meg ukránok miatt nem akarok atomháborút..Akinek viszket a keze a háború miatt az mehet önkéntesnek de ne más családok farkával verje a csalánt..
2022. márc. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
7es, attól, hogy hivatalosan nem mennek neki, még küldenek fegyvereket és vannak külföldi zsoldosok is, mégha nem is hivatalosan! Ez fals! Senki sem akar 3 VH-t! Senkinek sem viszket a keze, de rajtunk kivül nagyon sokan fsnak a háborútól, a lengyelek kiváltképp!
2022. márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
8as vagyok továbbra is, és, ha esetlen valaki nem értené, honnan ez a nagy lengyel tudás, onnan, hogy itt élek 10 éve. És tudom, hogy történelmi fontosságú volt eddig a lengyel-magyar barátság, de, nem nekünk, hanem a lengyeleknek! Mindenben támogatták a magyar kormányt a ruszkikat leszámitva, számukra az a vörösvonal, amit nem lehet átlépni. Most egy pillanat alatt sikerült egy történelmi barátságot a kútba dobni, még, úgy is, hogy az itteni kormány kb mindenben orbánt másolta! Most fog jönni egy 180 fokos fordulat!
2022. márc. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 mindentudó99 ***** válasza:
82%
#3 A magad fajta mindenképp 3. világháborút akar? A Natóban szerencsére józanabbul gondolkodnak
2022. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
Most kedveltem meg őket igazán
2022. márc. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!