Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ilyen elvakultak az...

Miért ilyen elvakultak az emberek az orosz-ukrán ügyben?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkitől azt látom, hogyha valaki az oroszoknak ad igazat annak egyből nekirontanak. Tény, és való hogy ártatlan emberek, gyerekek, nők halnak meg a harcokban, és hogy egyik oldal se szent. De az emberek miért hiszik azt, hogyha valaki például Amerika borzasztó provokatív politikáját is beleviszi ebbe az fixen Fideszes birka, meg hülye? Hozzáteszem nem NATO ország, rühell a legtöbb vérbeli ukrán minket mint állat, ez nem zavar sok embert? Mikor fenyegették a kárpátaljaiakat, mikor ütötték-verték őket, a nyelvüket nem használhatták az nem volt baj? Őszintén megszólva én csak a kinti magyarokat tudom sajnálni, mert nem az ő hazájuk nem ők tehetnek róla, és végképp nem tehetnek a vegzálásért, amit kapnak. Hozzáteszem nekünk NATO tagállamoknak mi közünk van hozzájuk? Semmi. És valamiért mégis a NATO nagy segítségeket küld oda, akkor csak van némi amerikai vonatkozása az ügynek nem? Zelenszkijt sokan úgy istenítik, mintha nem egy bohóc lenne, akit egy madzagon rángatnak. Ne feledjük el egy színész a csávó, nem politikus. Nem támogatom a gyilkolást, a konfliktust, de mi a fenéért kéne nekünk annyira meghajolnunk az ukránok előtt, meg lesajnálni őket? A történelem során minket ki sajnált, ki segített? Amerikai akciókba ki avatkozott bele, ki mondta nekik hogy nem? Ezek elgondolkodtató kérdések szerintem a témát illetően. De borzasztóan frusztrál, hogy az emberek zombi módjára birkáznak embereket, mert nem úgy gondolja ahogy ők. Érdekes számomra már ez az egész.

2022. márc. 23. 02:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Az oroszellenes agymosás miatt, ami árad a libsi médiából.
2022. márc. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Isti22 ***** válasza:
49%
Megvolt a nap első oroszmosdató kérdése, köszönjük taváris.
2022. márc. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Akkor most állj oda a halottak hozzátartozói elé, és mondd el nekik ugyanezt. Hidd el, meg fogod kapni a választ a kérdésedre.
2022. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha látod, hány ukrángyalázó kérdés van, abból tudod, hogy az elvakult gyűlölködés a fideszes moszkoviták oldaláról tapasztalható elsősorban.
2022. márc. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Akkor menj oda élni az oroszokhoz ha annyira jó és oda akarsz tartozni.


Amúgy neked a NATO segítene ha valami történne, mivel a tagja vagy. De hős vezéred politikája miatt lassan onnan is kicsapnak minket aztán akkor tényleg csak az oroszok maradnak nekünk amilyen szerencsétlenek vagyunk.

2022. márc. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Mert a nyugati propaganda teletömte a fejüket.
2022. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 hypno ***** válasza:
33%
Kérdezd Novák Katalint, meg Németh Zsoltot.
2022. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha ennyire jók az oroszok miért nem lépünk ki az EUból és a NATOból?


Majd megvédjük magunkat az 5000 fős hadseregünkkel aztán jó lesz az.

2022. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A válaszok nagyrésze csak az én kérdésemet erősítette meg. Semmi ellenérvet, vagy más gondolatmenetet nem hallottam, mintsem hogy "hülye vagyok" meg "Fideszes". Még mindig kihangsúlyozom a gyengébbek kedvéért, mert úgy látom sokan itt birkózószart toltak, és megmondják a tutit. Én nem támogatom a háborút, DE minek kéne nekem egy olyan nép sorsával foglalkozni, aki minket vegzál? Hozzáteszem ez az ő dolguk, nem a NATO-é, és nem senki másé. Ukrajna se nem NATO tagállam, se EU-s tag. Ergo mi közünk van hozzá? Nagyon el vagytok tévedve. Az "oroszvédelem" nem azt jelenti, hogy bekapom nekik, mint itt egyesek az ukránoknak, csak hogy teljesen hidegenhagy mit csinálnak egymással, mert ha két csávó verekedik nem futok oda egy lehetséges pofonért.
2022. márc. 23. 12:19
 10/19 A kérdező kommentje:
#2 Olvasd újra, értelmezd. Tudod mint iskolában amíg nem érted a kérdést, nem tudsz rá válaszolni.
2022. márc. 23. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!