Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország ukrajnai háborúja...

Oroszország ukrajnai háborúja bűncselekmény (a béke ellen)?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi erővel minden háború báncselekmény.
2022. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán megsem mindegyik, de ez ellenkezik a nemzetközi joggal.
2022. márc. 23. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sőt háborús bűnöket követnek el. Civileket mészárolnak, kórházakat rombolnak le, arról nem beszélve, hogy az egésznek semmiféle valós jogalapja nincs. A Hágai Nemzetközi Bíróságon fogja végezni Putyin meg a pincsikutyái is.
2022. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as: igen, épp erre gondoltam én is.
2022. márc. 23. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért, melyik háború nem ellenkezett a nemzetközi joggal?
2022. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Minden háború bűncselekmény.Mindegy,hogy az USA csinálja vagy Oroszország vagy bárki..
2022. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Erről kérdezd meg az USA t 🤔🤔🤔
2022. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs tiltva a háború, én úgy tudom. Csak civileket, civil célpontokat nem szabad támadni, ez a lényeg. Meg olyanok, hogy ha megadja magát az ellenfél katona akkor nem szabad legyilkolni, stb
2022. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Csak civileket, civil célpontokat nem szabad támadni, ez a lényeg."

Ja, csak ha pl az ukránok rakétabázisnak használnak egy bevásárlóközpontot, akkor nem csoda, ha lebombázzák az oroszok.


"Meg olyanok, hogy ha megadja magát az ellenfél katona akkor nem szabad legyilkolni"

Ebben pont vétkesek az ukránok. Csak lehet, erről nem lehet olvasni a "szabad" európában, mert csak az ukrán propagandát nyomatják. A külföldi önkéntesek akkor jöttek rá, hogy csak ágyútölteléknek kellenek, mikor megérkeztek Ukrajnába. A frontvonalba küldték őket megfelelő fegyverek nélkül, meg azt mondták nekik, hogy öljék az orosz katonákat, akkor is, ha megadják magukat. Sokaknak széttépték az útlevelüket, hogy ne szökhessenek el stb.


Durva szerintem, hogy az EU betiltotta az orosz híreket, és csak az ukrán propagandát engedélyezik. Pedig háborúban nyilván propaganda megy mindkét oldalon, az igazság meg valahol középen van. Én most egy muszlim országban vagyok, simán tudok olvasni rt.com-ot, meg bármilyen híroldalt, a demokráciáról, sajtó- meg szólásszabadságról papoló EU meg betilt, cenzúráz egy csomó oldalt. Ez a háború sokakat ráébreszt a valóságra.

[link]

2022. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!