Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » AZ ellenséges országok nem...

AZ ellenséges országok nem tudták előre, hogy Putyin rubelben kérheti a gáz árát?

Figyelt kérdés
Mit lépnek erre? Megérte-e kitolniuk magukkal?

2022. márc. 24. 14:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Én már a szankciók kezdetén megmondtam, hogy ez lesz.Akkor sokan lehülyéztek és kiröhögtek.Pedig annyira kézenfekvő.A fedezetlen dollár lassan lehúzhatja majd magát a budin.Igen, most ezért is kiröhögnek.Hát csak figyeljetek és majd meglátjátok.
2022. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy olyan sakkparti, ahol nem mindig látod előre, mit fog lépni a másik. Amúgy meg sok nyugati politikus úgy van vele, hogy letojja, ha rosszabb lesz saját népének vagy saját országa gazdaságának, de mindenképp büntetni akar. Hozzászoktak, hogy ők dirigálnak.
2022. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
de
2022. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
1! A dollárt már lassan ötven éve temetik, mióta elengedték az aranya fedezetét, azóta is megvan köszöni szépen.
2022. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 hypno ***** válasza:
70%
Én azért tízet teszek egy ellenében, hogy jövő ilyenkor is a dollár lesz az elszámoló valuta az olaj és gázkereskedelemben.
2022. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
#4 Mondom, csak figyelj.
2022. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Javaslom ne többes szám harmadik személyben beszéljünk erről, Magyarország is ebbe a csoportba tartozik. Putyin a "barátságtalan" országokat úgy határozta meg, hogy akik a szankciók mellett szavaztak. Magyarország ezt tette, úgyhogy ez minket is ugynaúgy érint.
2022. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy, hogy miben kérik. Így átmenetileg erősödhet a rubel, viszont amint elkezdődik a vevők kihátrálása, szépen vissza fog zuhanni. És addig is tőlünk fog függeni nagyrészt az orosz gazdaság.
2022. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

4, hát nem érted? Anonim nevű felhasználó megmondta!:D Hogy mikor és hol, azt nehéz megmondani, mert 10ből 9 felhasználót így hívnak ezen az oldalon, de azért figyelj!:D

Bírom ezeket az "én megmondtam" embereket:D Kinek mondtad meg? Nekünk? És mi mit kezdjünk ezzel? Ha előre tudtad, nem valaki olyannak kellett ovlna megmondanod, aki tud is tenni valamit az ügy érdekében? Ja, neki nem mondtad? Hát akkor ugyanannyira mentél a megmondásoddal mint bárki más.

2022. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

6! Figyelek elég régen, hányszor de hányszor hallottam már, hogy "bedöntjükadollártelpusztítjukazusááát" eddig nem dőlt be a dollár.


Amúgy azt is mióta hallom, hogy majd "azoroszokelzárjákagázathaittszankcióklesznek" azt épp hogy az tartja őket egyáltalán életben, ha mi -értsd. Európa- nem vesszük meg a ruszki gázt, az nettó államcsőd lesz Puytinnak, tehát ez a lufi is kidurrant az "erőselpusztíthatatlanOroszország"-ról.

2022. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!