Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország megtámadhatja...

Oroszország megtámadhatja Finneket & Svédeket? Már fenyegetőzik Putyin?

Figyelt kérdés
Finno. és Svédo. már gyorsan nato ország akar lenni, pedig eddig egyik sem akart. Putyin viszont azt üzente, hogy akkor kiterjesztik a katonai műveleteket is oda. Hoppá. Mi lesz ott?

2022. márc. 28. 07:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3%

3as, mi is ilyen csirák voltunk a 90es években és azóta se változott túlsok minden itt, jah, de, jobb lett volna, ha meg se történik a rendszerváltás


A feltett kérdésre kell válaszolni az oldalon tipikus gyakoris, nem az életedet kell elmesélni.

2022. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2%

Azért volt itt egy jó 8 évnyi útkeresés (méhga a honi olajmaffia meg is ette az egészet), meg megint egy 8 év nyitottság (amit meg elkrtnk, nem kicsit, nagyon).


De azt frankón nem értem, hogy 40 évnyni vágyódást, hogy a francba lehetett 10 év alatt teljesen átforditani. Volt egy egységes nemzeti reflex, amit egyszerűen kiirtottak az ország feléből és frankón nem vágom, hogy sikerült. Az eredményt látom, de a hogyant nem értem.


Én meg frankón nem értem miért nem a kérdésre válaszolsz.

2022. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Oh, az én életemre vagy kiváncsi?

38 éves koromra sikerült teljesen függetleniteni magam az országtól, olyan szakmám van, amit bárhol a világon tudok csinálni, ha nem is egyik napról a másikra, de találok melót bármikor. A feleségemmel most gyúrunk a gyerekre és azon gondolkodunk, hogy német vagy lengyel állampolgárság lesz-e jobb neki. De, ha kiváncsi vagy az életemre, nagyon szivesen tudok még mesélni!

2022. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Ukrajnába is beletört a muszka bicska.


Valamiféle részeredmény kicsikarására játszanak még, hogy világraszóló győzelemként promózhassák otthon.

2022. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%

Svédországban élek. Putin már kétszer is fenyegette az országot. Először behozott ide a Balti tengerre négy hatalmas partraszálló hajót. Megduplázva az eddigi létszámot.


Aztán pont mikor a svéd hadügyi miniszter Gotland szigetén volt akkor küldtek négy repülőt, köztük két bombázót megsérteni a svéd légteret pont Gotland sziget közelében. A Gotland sziget a Balti tenger közepén van, egy nagyon stratégiai pont, Svédországhoz tartozik.


Plusz hogy a ruszkik már többször is mondták hogy ha Finn- és Svédország NATO tag lesz akkor azt meg fogják torolni. Se a finneknek se a svédeknek eszükbe se jutott volna a NATO felé közeledni ha a ruszkik nem kezdték volna el a fenyegetéseiket. A finneknek úgy hallottam 20%-a akart NATO tagságot egy éve - most már 70%.


Hogy Oroszország megtámadhatja-e a finneket vagy Svédországot? Két hónapja még mindenki azt mondta volna hogy nem. Ma már ki tudja?

2022. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
NEm meri, Ukrajnával se bír el...
2022. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
#15: és ma mondta a svéd hírek hogy atombombát hordott a ruszki bombázó.
2022. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!