Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jelenleg van olyan ország,...

Jelenleg van olyan ország, ahol kötelező gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nincs.
2022. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Kötelezőről, olyan értelemben, hogy különben bebörtönöznek, vagy kivégeznek, én sem tudok. De olyan van, ahol büntetnek ha nincs gyereked. Nem is kell messzire menni. Pl. Magyarország. Ha nincs gyereked, több adót vonnak.
2022. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
#2 Nem büntetik, jutalmazzák, ha van.Üdv, egy gyerektelen
2022. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

#3 Nézőpont kérdése. Üdv, egy két gyerekes.

Ha holnaptól bejelentik, hogy csökkentik a fizetésedet, de veled annyira jó fejek akarnak lenni, hogy pont ugyanannyival visszaemelik, akkor ugyanannyit keresel, mintha nem is történt volna semmi. Ennek ellenére örülnöd kellene és hálálkodnod a hatalmas jutalomért, amit "kaptál"?

2022. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem ne az ugasson be nekem, aki csomó kedvezményt kap.Én szart sem kapok, mégsem sajnálom tőletek.Ha kevesled, akkor dolgozz többet nyugodtan.
2022. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Mi van?!

Én nem írtam olyat hogy keveslem. Épp a te érdekedben írtam, hogy igazságtalannak tartom a gyerektelenek büntetését és nagyobb adóteherrel sújtását. Ez beugatás??? Tanulj meg szöveget értelmezni ember, mielőtt beégeted magad!

2022. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

#6 Az én érdekemben nem kell írni, mert nem büntetik a gyerekteleneket.A gyerekeseket jutalmazzák.Engem nem zavar ez, inkább támogatom, hogy munkaviszony alapján támogassák a családokat, mint alanyi jogon.Eddig is erről volt szó.Nekem ezáltal nem lett kevesebb, nektek lett több.


Az én érdekemben írott hozzászólásodnak azért volt egy kis éle, de nem vettem annyira magamra, mint hitted.Ha úgy érzed igazságtalan előnyre teszel szert az adókedvezmény által, akkor ne élj a lehetőséggel.Én mindig önerőből éltem, nincs szükségem az állam tutujgatására.

2022. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!