Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok! Nem tartjátok...

Liberálisok! Nem tartjátok kicsit elfogultnak azt a nézetet miszerint aki semleges az Putyin bábja és orosz propagandista?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl India esetére, mely mindig igyekezett semleges maradni. De az USA most megfenyegette, hogy szálljon szembe Oroszországgal.

Illetve mindenkit, aki nem akarja katonailag támogatni az USA-t azt oroszbérencnek és Putyin emberének nevezik.


Mire jó ennyire elvakultan háború pártinak lenni? Nem lenne jobb semlegesnek lenni és a békére törekedni szemben a háború hiénáival?

Nem veszitek észre, hogy itt csak néhány milliárdos ember hasznot húz abból, hogy ártatlan embereket küldenek háborúba és gyilkolnak meg? Miért jó ezeknek a háborús keselyűknek az érdekeit papagáj módjára elismételgetni?


Itt most teljesen mindegy, hogy valaki Oroszország vagy az USA mellett kampányol. De érdekes módon eddig csak a liberálisoktól hallottam, hogy háborúzzunk az USA mellett. A másik oldalról egy-két szélsőségest leszámítva senki nem mondja, hogy menjünk Oroszország mellett gyilkolni.


Utálom az erőszakot és a háborút. Pacifista vagyok. Ezért most csak mégjobban meggyűlöltem a liberálisokat és a nyugati liberalizmust.



2022. ápr. 1. 23:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Ennyire nyíltan háború és erőszak párti legutoljára Németország volt a 30-as években (érdekes, hogy azóta se változtak sokat)
2022. ápr. 1. 23:11
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Orban Viktort idezem, sot itt a video: [link]


Mi pontosan ennyit varunk el.

2022. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, te nem tartod kicsit elfogultnak, hogy a Fidesz szerint az ellenzék be akar szállni a háborúba, Zelenszkij pedig az USA bábja, akivel az ellenzék titokban megegyezett?

Egyébként én egyik oldalról sem szeretem az ilyen szélsőséges hozzáállást és elfogultságot. India szerintem felléphetne egy fokkal határozottabban, de ettől még személy szerint nem gondolom, hogy Putyin bábja lenne és orosz propagandista.

2022. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Csak egy kérdés, egy pacifista nem harcol, ha el akarják venni mindenét? Mert jelenleg Oroszország egy negyven milliós nemezt önállóságát akarja eltörölni! Akkor mi is lenen a helyes válasz egy pacifistától? Elvárni, hogy negyven millió ember mondjon le a szabadságáról?
2022. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2


Ezt az aljas féreg patkányt ne emlegessétek (nem hiába kezdte az is liberálisként). Amikor '99-ben az USA megtámadott egy szuverén független államot és bombázni kezdte meg ártatlanat mészárolt akkor ez a féreg ahelyett, hogy elítélte volna még katonailag is segítette az amerikaiak népirtását (Szerbiára gondolok). Aljas amerikaiakat kiszolgáló háborús tetű ez is.


Esetleg az orbánviktorozáson kívül érdemi választ lehet kapni?


Vagy ha Orbán támogatja a katonai agressziót akkor az rendben van és te is támogatod?

2022. ápr. 1. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem igazán érthető mit akarsz.


De az alapfelállás, hogy adott egy ellenszenves antidemokratikus, választasokat elcsaló önkényúr, háborús agresszor.

Aki megtámadott egy európai országot.


És végülis a háború egy apropó volt ahhoz mindenkinek, hogy az ilyen gondolkodást, egy ilyen önkényúrat száműzzenek a civilizált világból.

Persze szomorú az egészben hogy egy egész ország a zsarnoka miatt bűnhődik, de nincs helye a 21. Század világaban ilyesminek.

2022. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Senki nem haboru parti az oroszokon kivul a vilagban, amerika is gazdasagi szankciokat szabott ki europa is.


Egyedul az ukranok (akik a hazajukat vedi) es Putyin aki itt haboruzni akar.


Amerika multjat meg felhozhatod, de a jelenlegi elnokuk kivonult afganisztanbol es most is egyertelmuen megmondta hogy katonailag nem avatkozik kozbe.

2022. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: utolsó vagy minden szempontból


[link]

2022. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

8.

És feljogosít más országot is ilyesmire szerinted?

Vagy minek tetted ezt be?

2022. ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9


Szerintem csak arra gondolt, hogy amiért valakit szidunk és elítélünk annak tízszereséért más felett meg szemet hunytok

2022. ápr. 2. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!