Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én nem félek egy atomhábo...

Csak én nem félek egy atomháborútól, hogyha az egész világ megtámadná Oroszországot?

Figyelt kérdés
Ti elhiszitek azt, hogy balisztikus atomrakétákat mondjuk Budapestra vagy New Yorkra dobjanak, mert beleavatkozott a nyugat a háborúba? Ezt úgyse tennék meg. Usa-nak Natonak megkéne támadnia Oroszországot és leváltania a diktatórikus rendszerét és akár egy bábállamot is kialakíthatnak. Miért dobnának atomot egy városra amikor nincs értelme? Amennyi szörnyűséget tett Oroszország az ukrán civilekkel az a minimum, hogy támadást kéne indítani Oroszország ellen. Atomháborútól felesleges rettegni, mert nincs valóság alapja.
2022. ápr. 3. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
En én is félek, jó esetben hamar vége lenne.
2022. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az orosz titkosszolgálat sokkal korábban tudna a támadásról,mint az megtörténik. Ne becsüld le őket. Ennek az ukrán háborúnak egyre inkább kamu szaga van. Mindent elpusztítanak az oroszok, csak azt nem, amivel kezdeni kellett volna az offenzívát. Vajon miért?
2022. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem, minek?
2022. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A világ nem a racionalitások mentén működik. Egy diktátor az atomfegyvereivel követelőzik. Megelőző jelleggel nyakoncsaphatják. Utánna? Előttem párolog a farcsontom.
2022. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19:15: talán mert az orosz hadsereg egy harcképtelen csürhének bizonyult?

Szerintem az atomrakétáik nagy része is ott sülne be a silóban.

2022. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ENSZ nagy ívben szart az ukrán kisebbségi jogokra.


[link]


Akkor most Putyin az őrült, nem azok akik megteremtették a háború előtti helyzetet?

2022. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15:33: hm, TikTok? A fényességes Putlerisztánban már azt is betiltották.
2022. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!