Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha bebizonyosodik hogy az...

Ha bebizonyosodik hogy az oroszok hajtották végre múlt héten a Kijev melletti mészárlást annak milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés

Az oroszok azt állítják hogy az ukránok csinálták az orosz visszavonulás után. Műholdfelvételek alapján viszont már a kivonulás előtt történt. Sokan már Srebrenicához hasonlítják.

Ha bebizonyosodik hogy melyik fél csinálta, akkor annak milyen következménye lesz? Milyen ha az oroszok csinálták és milyen ha az ukránok?



2022. ápr. 5. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

?


Azt mondod benne van a pakliban, hogy Ukrajna meszarolta az ukran civileket Kijev mellett?


Remelem azert van meg agyad a propaganda mellett jezusom...

2022. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Én csak felvetettem, hogy mi lenne ha egyik vagy a másik oldal követte volna el. De én is biztos vagyok benne hogy az oroszok, mint fent említettem a műholdfelvételek alapján is ez bizonyosodik be.
2022. ápr. 5. 13:10
 3/4 meszike91 ***** válasza:
100%
Semmi.
2022. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Következményei? Még több, és még súlyosabb szankciók. Oroszországnak számolnia kell egy erőteljes gazdasági recesszióval.
2022. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!