Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisoknak és Zelenszkij...

A liberálisoknak és Zelenszkijnek mi a problémája, ha az ukránok is már régóta követtek el háborús bűnöket?

Figyelt kérdés
Az ukránok ezreket öltek meg már a háború előtt, de a háborúban is már sok civilt poénból lelőttek, külföldieket is, videók van arról, ahogy halálra kínoznak hadifoglyokat, a lakosságot fogva tartják, stb. Maga Zelenszkij is parancsot adott a menekülő civilek kivégzésére. Most hirtelen miért hisztérikusak, ha hasonló dolgokat látnak ellenük?

2022. ápr. 5. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen a kettős mérce. Egyik kutya másik eb, csak ezt sokan nem látják.
2022. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

1. Az ukránok ezreket öltek meg már a háború előtt


Az oroszok is


2. háborúban is már sok civilt poénból lelőttek


az oroszok is


3. videók van arról, ahogy halálra kínoznak hadifoglyokat, a lakosságot fogva tartják, stb


az oroszokról is vannak videók, ahol kinozzák, erőszakolják az embereket


4. Maga Zelenszkij is parancsot adott a menekülő civilek kivégzésére.


forrás??

2022. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 L.. István ***** válasza:
17%
No mi van, olvasod a Moszkvai srácokat?
2022. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

2-es, az usa is, irakban, vietnámban, szíriában ezer helyen. ledobta az atomot a civilekre, le napalmozta vitnámot 2 millió civil halt meg, lehetne sorolni.

azt javaslom, ne védjél te senkit, mert egyrészt fingod sincs az egészről, másrészt egy háborúban mindenki sáros.

kár úgy beállítani az ukránokat, hogy egy ártatlan bárány nép, mert ennek az ellenkezője igaz. kérdezd meg a nagypapát, hátha jobban tudja kik jöttek be 56-ban.

2022. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

kedves 4es


nem tom hogy jőn ide az USA, az ukrán-orosz háború van


"azt javaslom, ne védjél te senkit."

- nem védek senkit, csupány tényeket közlök,nem csak az ukránok rohadékok, hanem az oroszok is,

" ert egyrészt fingod sincs az egészről, másrészt egy háborúban mindenki sáros."

-ebben egyetértünk


kár úgy beállítani az ukránokat, hogy egy ártatlan bárány nép, mert ennek az ellenkezője igaz. kérdezd meg a nagypapát, hátha jobban tudja kik jöttek be 56-ban.


eztnem teljesen értem...az ukránok jöttek be 56ba? nem az oroszok?

2022. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erről beszélek, nem az oroszok jöttek be, hanem a szovjetúnió, annak pedig az ukrán hadserege. Ennek a szovjetúniónak az orosz, csak az egyik népe volt! Aki akkor itt szovjet katonát látott, az ukrán embert látott.

4#

2022. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És azért, mert valaki már tett rossz dolgokat, akkor másoknak is szabad? Ráadásul kisgyerekeknek semmi köze az egészhez, nem tehetnek arról, hogy hová születtek. Ilyesmiket nem lehet megindokolni azzal, hogy de ők is ezt csinálták. Ha van egy család, ahol mondjuk tömeggyilkos az apa, akkor az egész családot nyugodtan meg lehet kínozni, mert "ők" kezdték?
2022. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy ha más tett rossz dolgokat, akkor másnak is szabad, ezt félreérted.

Nézd, én már 50 éves vagyok, sok mindenre emlékszem, láttam a hiradókban "élőben" pl irakot, afganisztánt, rádásul a délszláv háború idején voltam határőr a szerb határon, mikor az usa szétbombázta jugoszláviát. A kettősmércétől fordul fel a gyomrom, sajnos nem veszi be. És bizony, mikor pl most, szídjuk a ruszkikat, akkor mindig megjegyzem az usa bűneit is, mert van nekik bőven.

Csak az a szitu, hogy az amcsik mesterei a kommunikációnak, a médiafelhajtásnak, amit ma ismerünk a médiában, azt mind ott találták ki. Soha nem hallottam, hogy bármelyik eu-s, vagy akármilyen ország elítélte volna, vagy elhatárolódott volna tőlük, vagy szankciózta volna őket, azt próbálták volna😂.

2022. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!