Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Éleződik a feszültség az...

Éleződik a feszültség az ukrán kormány és Orbán Viktor között, lehet ebből bajunk?

Figyelt kérdés

Az ukrán kormány támadja a magyarokat.

Az ukrán bohóc és a magyar pökhendi szépen egymásra talált, és szerelmes üzengetésbe kezdtek.



#magyar #feszültség #ukrán #provokáció #Most akkor béke vagy háború?
2022. ápr. 7. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve hogy az EU ukrán-párti, nagyon nem szimpatikus nekik Orbán politikája. Ha megvonják tőlünk az EU-s támogatásokat, aminek az előkészületei már folyamatban is vannak, akkor Magyarország k*rva nagy sz*rban lesz. Eddig is csak az EU pénzén tudtunk túlélni, most már nem lesz az sem. Jó eséllyel olyan gazdasági válság lesz nálunk, hogy öröm lesz nézni.

Sajnos Orbánnak ez a stratégiája, hogy próbál az EU és Oroszország között pártatlan maradni jó eséllyel nagy bajba fogja sodorni az országunkat. A vége az lesz, hogy a két szék közül a pad alá esünk. Az EU nem fog minket támogatni arra hivatkozva, hogy oroszbarátak vagyunk; Oroszország pedig még ha akarna sem tudna minket támogatni, hiszen a háború és a szankciók miatt ők is az összeomlás szélén fognak állni hamarosan.

2022. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ott van Kína. Usa-nak is ők adnak hitelt. Kíba neg nem fog se Putyinnal se Orbánnal sz.rakodni. Nem csak az eu és usa létezik.
2022. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Éééés el is kezdődött amit a 7. válaszomban írtam...


[link]

2022. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként Orbán nem azt mondta, hogy "hajlandó lenne rubelben fizetni", hanem azt, hogy "nekünk nem okozna gondot rubelben fizetni". Ezt a részét pont láttam a sajtótájékoztatónak. De amúgy nem úgy szólt Putyin végső döntése, hogy egy bizonyos banknak lehet dollárban vagy euróban fizetni és majd ők váltják át rubelre? Hogy a kecske is meg a káposzta is...
2022. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Most engem lehet lepontozni, meg hogy milyen szemét vagyok, de én egyáltalán nem sajnálom az ukránokat.

Egyáltalán mi a fenéért választották meg elnöknek ezt az őrültet. Csak azért mert van erről már egy sorozata, és akkor milyen jó buli lenne ha a valóságban is ő lenne?

Hát nagyon jól sikerült, mert az egész háborúról Ő tehet.

Ha nem pattogtak volna annyira hogy NATO ország legyenek, simán élhetnének most is békességben.

És még ennek a bűnöző képű majomnak, van akkora vastag bőr a p*fáján hogy pont belénk kössön.

Hát persze, mert azzal hogy tőlük vesszük a gázt mi tartjuk el a százszor nagyobb Oroszországot.

Meglátszik hogy az ukrán elnök egy senki, egy meglehetősen jó szar színész (a filmjeit látva) de ahhoz azért ért, hogy az európai meg nyugati országok, primitív gondolkodással élő vezetőit manipulálja. És valljuk be azért nem is rosszul, hisz azt mondta hogy Orbán a hibás, meg nem tesz meg mindent, és hirtelen milyen érdekes, kb az összes nyugati ország megutálta.

2022. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elég elkeserítő volt a helyzet politikailag Ukrajnában. Egy színészben több lehetőséget láttak. Innen néztem ezt (kérem nem piszkálódni ha valaki szerint kamu, stb):

https://www.youtube.com/watch?v=SujCRbneMXQ


72% rá szavazott. A többit ma láthatjuk. Lehet nem kellet volna indulnia, nem tudni hogy ma milyen helyzet lenne, nem sokkal lenne jobb szerintem.

Valószínű az eu és usa még pluszba keveri az amúgy se fényes helyzetet.

2022. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!