Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért olyan fontos Európának...

Miért olyan fontos Európának a magyar óvodások átműtése?

Figyelt kérdés
Ugye ezek a nemváltó műtétek most mindennél fontosabbak a háttérhatalomnak, de ha minden kisfiút kislánnyá és minden kislányt kisfiúvá műtenek át, akkor tulajdonképpen mi értelme van az egésznek? Miért kell ezt annyira erőltetni? Vagy a covid chipes "meleggé tettél" oltási kampánnyal függ össze a dolog, ettől remélik, hogy több lesz a muszlim, vagy mi? Drogokat is támogatják, rántott hús lassan tiltólistás lesz, karácsony helyett Valentin-nap, nyomják ezt a Zelenszkijt, a homokos-drogos ultraliberális meleg náci vonal van erősödőben, valaki elmagyarázná, akinek összeáll a kép?

2022. ápr. 8. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Hogy ne tudjunk szaporodni.
2022. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

"rántott hús lassan tiltólistás lesz,"


Mik ezek a dumák jesszus? :D

2022. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Húha.... és ez a címkefelhő.....

Priceless! :-D

2022. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom eldönteni, hogy ez most baloldali trollkodás, vagy tényleg 60 körül van mind az átlag életkora, mind az átlag IQ-ja a jobboldali szavazóknak.
2022. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem összeáll a kép: téged a Fidesz csúnyán palira vesz.
2022. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Azért, mert a beteglelkű liberálisok hatalomhoz jutottak.Olyanok, mint egy vírus, szép lassan beették magukat az államapparátusba.

Betegebbnél betegebb emberek mind.


Azt kellene, mint Kínában, kulturális forradalmat.Jelenteni mindenkit, aki liberális és visszaállítani az állam erkölcsi értékeit.

2022. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem trollkodás, nem kap érte pénzt a kérdező.
2022. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan fideszes vagyok, de senki nem akarja átműttetni az óvodásokat, annyi rántott húst ehetsz amennyit akarsz (vagy amennyire telik), a többi baromságról amiket felsoroltál nem is beszélve.

Alapban nem is értem ezt a kérdést!

2022. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki a franc vagy te és mit akarsz?
2022. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a kérdező egy troll, aki élcelődeni akar a jobboldalon, de ott annyi agyhalott van, hogy nagyjából még így is realisztikusnak hat a felvetése. :D
2022. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!