Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is visszataszító...

Szerintetek is visszataszító ez a nagy ukránimádat és oroszellenesség, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ukrajna egy nagyon alacsony szinten lévő, nagyon soviniszta ország, ahol minden erre a ronda kék-sárgára van festve, Európa legkorruptabb állama, ahol elnyomják a kisebbségeket, noha a fél ország orosz. Neonáci pártoké a hatalom már 8 éve, akik háborúznak az orosz kisebbséggel. Zelenszkij is egy nagyon visszataszító figura, származása, előélete is elég érdekes. Az ukránok nagyon fanatikusan, állatiasan "harcolnak", nem tartanak be semmilyen emberi törvényt, saját magukat is pusztítják csak azért, hogy megőrizzenek talán egy kis oroszok lakta területet, amihez semmi közük történelmileg. Háborús bűnöket követnek el, a Nyugat mégis csak az oroszokat állítja be bűnösnek, és csak az oroszokat akarja elnyomni. Ami netto kettős mérce.

2022. ápr. 9. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A kisebbséghez való hozzáállasuk ismeretes, viszont az nagyon érdekes, hogy mariupoli orosz kisebbségi menekült, nem élt az oroszok által felajánlott biztonságos menekülési útvonalal (természetesen oroszországba), inkább vállalta a blokádot és éhezést mariupol városába.
2022. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
A civileket nagyon sajnálom, de Zelenszkijt utálom.
2022. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezeket melyik orosz propagandaoldalról szedted?
2022. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha Ukrajna az amerikai kontinensen lenne már tele lenne USA szankciókkal és a CIA azon dolgozna hogy megdöntse Zelenszkijt.
2022. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Az oroszokat sem szeretem, de az ukránokat meg pont annyira, mint a románokat, méghozzá a magyar kisebbséghez való viszonyulásuk miatt. De az ukránok és az oroszok is barbár nép, akik nem tekintik értéknek az életet. Szóval igen, nekem taszító az ukránimádat.
2022. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is taszító az ukránimádat, és utálom az ukránokat, a vezetőjük pedig dögölne meg mielőbb.
2022. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen szerintem is. Az ukrán eléggé gyomorforgató népség.
2022. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát Zelenszkij stílusa eléggé az. Az ott élő civileket, állatokat sajnálom
2022. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

8.

"Az ott élő civileket, állatokat sajnálom"

Mint Zelnyesznkijt?

2022. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!