Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij a gátlástalan,...

Zelenszkij a gátlástalan, pszichopata viselkedésével növeli az antiszemitizmust a világban?

Figyelt kérdés
Sokan nagyon ellenszenvesnek találják, és tipikus pszichopata, önző, bunkó ripacsnak. Sok ukrán civilt megöletett az intézkedéseivel, az emberélet sem számít neki. Háborús bűnös. És mindezt egy számára idegen országban műveli, az ukránokon (is) zsarnokoskodva. Nemrég azt mondta, Nagy-Izraelt akar majd csinálni az országból, ahol mindenhol fegyveresek lesznek.

2022. ápr. 11. 14:25
 1/9 Molyember ***** válasza:
65%
Értem én, hogy vonzó az orosz propaganda, de azt hívni háborús bűnösnek, aki védekezik... Hát...
2022. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Civileket felfegyverezni, lelövetni, foglyul ejteni, hadifoglyokat megöletni, kínozni egyértelműen háborús bűn.
2022. ápr. 11. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen.

Most az orosz az új zsidó. Nézd meg hogyan viselkednek a nyugati országokban az orosz nemzetiségű emberekkel szimplán csak amiatt, hogy orosznak születtek vagy orosz nevük van! Pontosan ezt csinálták a zsidókkal a nácik.

Eddig azt tanulták az emberek a II. világháború óta, hogy a faji, vallási, nemzetiségi megkülönböztetés az rossz, erre most a fél világban teljesen elfogadottá tették az oroszok kiközösítését, a vagyonuk elvételét, a kirúgásukat a munkahelyükről. Felfestik az orosz boltokra, hogy orosz, ne menj oda vásárolni!

Innen nincs visszaút, aki most azt tapasztalja, hogy ezt meg lehet tenni az oroszokkal és a világ tapsol hozzá, az minden gond nélkül meg fogja tenni ugyanezt a zsidókkal is, ha az ukrán háború lekerül a színről és kell keresni valaki mást akit lehet hibáztatni.

2022. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

#1 "de azt hívni háborús bűnösnek, aki védekezik... Hát..."

Háborús bűnössé nem az tesz ha háborúzni kezdesz, hanem ha olyan cselekményeket követsz el amik háborús bűnnek számítanak.

Attól mert valaki védekezik még lehet háborús bűnös.

2022. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen, én pl. utálom az ukránokat, pedig előtte nem.
2022. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Én hasonlóan látom a dolgokat.
2022. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hypno ***** válasza:
54%

Azt nem tudom, hogy zelenszkij mit növel a világban, de hogy Putyin a gátlástalan, pszichopata viselkedésével növeli az oroszellenességet az biztos. Sokan nagyon ellenszenvesnek találják, és tipikus pszichopata, önző, bunkó suttyó. Sok ukrán civilt megöletett az intézkedéseivel, az emberélet sem számít neki. Háborús bűnös. És mindezt egy számára idegen országban műveli, az oroszokon (is) zsarnokoskodva.

Mindeközben atomfegyverekkel fenyegetőzik, de ő maga gyáván elbújik miközben tízezerszám áldozza fel a besorozott fiatalokat a megalomán birodalmi hóbortja miatt.


Civileket lelövetni, foglyul ejteni, hadifoglyokat megöletni, kínozni egyértelműen háborús bűn. Ahogyan országokat megtámadni is.

2022. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Ő nem, de te és többi Fideszes csőcselék meg a vezetőitek annál inkább.
2022. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Én nem hiszem, hogy növelné az antiszemitizmust. Zelenszkij mint ukrán elnök, Ukrajna érdekét nézi, ez sok esetben ütközhet más országokéval.
2022. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!