Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Steven Seagal: "Putyin a...

Steven Seagal: "Putyin a legnagyobb élő politikai vezető a világon!" Igaza lehet?

Figyelt kérdés

Lassan érkeznek a hírek arról az ebédről, amelyen megünnepelték a hollywoodi filmsztár 70. születésnapját az orosz fővárosban.

Steven Seagal olyanokat hívott meg, akik Vlagyimir Putyin legszorosabb szövetségesei.



Az egybegyűltekhez nyakig begombolt fekete ingben, orosz tolmáccsal az oldalán beszélő akciólegenda azt mondta, hogy szerinte


"Putyin az egyik legnagyobb élő politikai vezető, ha nem a legnagyobb!"



2022. ápr. 13. 17:57
A kérdező szavazást indított:
igen
Kicsit túloz , de kb
talán
nem
87 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 13. 17:57
 2/28 anonim ***** válasza:
13%
Igen putyin a best, de vitya se rossz
2022. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

"Putyin az egyik legnagyobb élő politikai vezető"


Maximum Oroszországban.

2022. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Én nem értem mi vezetett oda, hogy az amúgy nem rászoruló Seagal felszopja Putyint. Dennis Rodman Kim Dzsong-unnál még poén volt, de ez inkább szánalom.
2022. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Biztos így van, ha Seagal mondja, aki az egyik legnagyobb színész a világon. (Legalábbis ha a testtömeget nézzük.)
2022. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Seagalnak a korral sok rakódott az agyára sajnos. Én bírtam pár filmjét, de nem hiszem, hogy politikában az ő véleményére kéne hagyatkozni. Egyébként Putyin tényleg nagy politikai vezető, hiszen ma már mindenki ismeri a nevét, de a "nagy" nem jelenti azt, hogy "jó" is.
2022. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Depardieu is kihátrált mögüle, elvileg meg is akarják tőle vonni az orosz papírjait


[link]


#WestandwithGerard

2022. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Csodálatos vezető Putyin! Az uralma alatt Oroszország új szövetségesekre tett szert (nem), az orosz gazdaságot sziklaszilárd alapokra helyezte (nem), jelentős fejlődést értek el a csúcstechnológiában (nem), Oroszország nemzetközi tekintélye óriásira nőtt (nem), a hadseregük pedig újra egy igazi nagyhatalomhoz méltó lett (nem).


...


Amiben tényleg jeleskedett, hogy széjjellopta magát, meg lelövette és börtönbe záratta azokat, akik kritizálni merészelték. Ja, meg a sok ezer fizetett trolljával és pofátlan hazugsághadjárataival sikeresen meghülyített pár tízmillió ítélőképesség nélküli, többnyire alacsony intelligenciájú szerencsétlent szerte a világon. Hatalmas vezető, az fix.

2022. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
A szavazást megnézve, milyen sok magyar oroszbérenc lakik ebben a lyukban.. valahogy a magyar zsigerileg rá érez, hogy a vesztes oldalt támogassa...xD aztán meg megy a nyerítve picsogás fetrengve a földön, hogy mindenki csak bánt minket...xD xD
2022. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
17%

#9


Hát hogyne, mindenki oroszbérenc aki nen szavaz a DK-ra... Ha nem rakok ki szivárvány zászlót csakig Putyin embere lehetek. Kihagytam még valamit?

2022. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!