Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz a konfliktus vége...

Mi lesz a konfliktus vége szerintetek?

Figyelt kérdés

Most ugye arról van szó, hogy Svédország, meg ha jól emlékszem Finnország a NATO-hoz akar csatlakozni. De emiatt Oroszország nukleáris fegyvereket akar oda telepíteni.

Szerintetek mi lesz ennek a vége?Van rá esély hogy 3. világháború legyen?



2022. ápr. 14. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nektek ez a világháború a mániátok... Nem, nincs, senki sem akar világháborút kirobbantani. Sem az USA, sem a NATO, sem az oroszok.
2022. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a svédek, finnek még NATO nélkül is nagy falat lett volna Oroszországnak, meg eleve ott se katonai, se gazdasági, se etnikai érdekük nem lenne egy háború kirobbantása.


Szóval lehet majd lesz pár rakétájuk a nyugati szomszédokra állítva, de most is van épp elég a többi NATO tagálamra, szóval olyan nagy dolog nem változna.

2022. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Semmi. Interkontinentálisan bárhova kilőhetnének atomot. Ez kb csak olyan látszat lépés lenne mint ide haza a coviddiktatúrakor a bevásárlási idősáv.
2022. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az lesz a vege hogy abbahagyjak a lovoldozest es hazamennek aludni
2022. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 ez nem a mániám, de most példaként, még az ukrán háború előtt volt sok ilyen kérdés, hogy tényleg kirobbanhat a háború? Stb...

És ezekre a kérdésekre is érkeztek ilyen okos válaszolók, hogy leugatják azt aki csak mondjuk fél hogy mi lesz, és meg merte kérdezni másnak a véleményét. Visszatérve ehhez a témához, én nem félelemből kérdeztem, pusztán csak kíváncsiság.


#4 remélem igazad lesz :)

2022. ápr. 14. 23:13
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

" De emiatt Oroszország nukleáris fegyvereket akar oda telepíteni."


Hova akarnak az oroszok nukleáris fegyvert telepíteni?


A világ legnagyobb baromsága az ellenséghez közel, gyorsan lerohanható helyre nukleárist ( vagy bármilyen más drágább ) fegyvert telepíteni. Az oroszok beetették ezzel a "NATO támadófegyvereket telepít a határra" dumával, de ez már akkor is nettó baromság volt.


Kapaszkodj meg: a finn határtól 150km-re van az orosz északi flotta kikötője Szeveromorszk ahol bizony állomásoznak nukleáris fegyverrel felszerelt hajók és atomtengeralattjárók. Minek telepítenének a határ közelébe még több cuccot?


Ott most is olyan fegyverek vannak amikkel simán elérnek bármit egy 8000km-es sugarú körön belül. tudod mi van onnan 8000km-re? Los Angeles :D


Senki nem telepít az ellenséghez közel nukleáris fegyvert mert az extra költség, őrizni kell, az ellenség megfigyel, lehallgat, esetleg átrepül helikopterrel és ellopja mint az izraeliek pár dolgot anno :D


Ilyennel lehet etetni a népet, az újságok csámcsognak rajta két napig azt ennyi..

2022. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Márpedig ez a mániátok érdekes emlékszel mi történt kubán? Na akkor volt rá esély azóta egy háború se volt olyan hogy kitörhetne. És most miért törne mert európába van? 2014-be se tört ki pedig akkor is európa volt sőt a délszláv háború is európába volt mégse történt semmi.
2022. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 A délszláv háborúnak ehhez semmi köze.

Pláne hogy az egyáltalán nem volt ilyen méretű, és ott Oroszország sem volt benne nyíltan.

Szerintem kevered a szezont a fazonnal, de mindegy.


És ha már a mániánál tartunk, neked meg pont az a mániád hogy másoknak ezt bebeszéld.

2022. ápr. 15. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
8# jaaaaa végül is csak ti nem bírtok elszakadni az EU és a NATO álláspontjától.
2022. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 engem egyáltalán nem érdekel az EU meg a NATO álláspontja, mert van benne szerintem jó pár hülyeség, de ez most nem tudom hogy jött ide, de biztos fontos volt.
2022. ápr. 15. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!