Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezen a partin, amit a Fehér...

Ezen a partin, amit a Fehér Házban rendeztek, miért hagyták teljesen magára Joe Biden elnököt?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy videót arról a partiról amit a Fehér Házban rendeztek és szegény Joe Biden teljesen magára maradt. Senki sem beszélgetett vele, ott hagyták egyedül. Az emberek jelentős része nem vele foglalkozott, hanem Obamával Sőt, 29 másodpercnél lehet látni, ahogyan Joe Biden megfogja Obama vállát és beszél hozzá, de semmi reakció. Mintha ott se lett volna.


https://www.youtube.com/watch?v=QGRxVITBGOA


Szeretném megkérdezni, miért hagyták ennyire magára az elnököt? Mintha senkit se érdekelt volna a jelenléte. Mintha ott se lett volna. Ez biztos nagyon fájdalmas lehetett a számára... Én egyébként azt éreztem az egész videó alatt, hogy odamennék és beszélgetnék vele, mert megsajnáltam őt. :( Lehet, hogy nem szeretik őt és ezért nem foglalkoznak vele? Talán szándékosan nem vettek tudomást róla?



2022. ápr. 17. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Te sem szívesen beszélsz, demens, elhülyült öregemberekkel, ha van helyette ott valaki normális is.
2022. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 XX.XX ***** válasza:
82%
the monkey stole the show
2022. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyedül, azzal a láthatatlan emberrel lóg, akivel a múltkor kezet fogott.
2022. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!