Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban a kirobbant...

Svédországban a kirobbant zavargások erősíthetik a szélsőjobbot a következő választásokon?

Figyelt kérdés
Elég durva, ami történik, hisz rengeteg az anyagi kár és már halálos áldozatai is vannak a zavargásoknak. Nem vitás, hogy primitív, aljas cselekedet volt a Korán égetés, a 21. században ilyen akciókat nem szabadna megengedni, de az erre adott reakció is durva, ilyen erőszakhullám nyilván azért indult el, mert súlyos feszültségek vannak a svéd társadalomban. Szerintem most az lesz, hogy a szélsőjobb is erősödhet, mert egyre több svédet is elkezd zavarni, ami történik, a jóléti társadalom már ígyis sok sebből vérzik.

2022. ápr. 23. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Megint nem sikerült Észak-Izrael nevét helyesen leírni?
2022. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem. A bevándorlásból, multikulturalizmusból adódó problémák, konfliktusok eddig is ugyanúgy jelen voltak Svédországban, de hogy mi lenne a megoldás, mit kellene változtatni, ha egyáltalán kellene változtatni, abban megoszlanak a vélemények. A többség szerint nem a szélsőjobb kínálja a jó megoldást, ebben szerintem nem lesz jelentős változás most sem.
2022. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
El kell dönteniük a svédeknek, hogy az ország az övék vagy másoké.
2022. ápr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

A svédeknek reszeltek.

Napi szinten robbantanak, lövöldöznek.

2022. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Svédország szerintem be van rezelve. 4/4nek igaza van. Elcseszték a migrációval az országot és most kezdik észrevenni, hogy teljesen egyedül vannak. Egészen gyáva ott a hatóság is, rendőrök, katonák...
2022. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!