Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan viszonyulsz Oroszország...

Hogyan viszonyulsz Oroszország Ukrajna elleni háborújához, illetve személy szerint Putyinhoz?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem szeretem putyint, és pontosan a háború miatt nem szeretem, előtte semlegesen viszonyultam hozzá. A háború pedig aggaszt és elkeserít. Éppen ezért azt szeretném, ha minél előbb véget érne. Egy orosz győzelemmel is most azonnal ki tudnék egyezni, ha ezzel elkerülhető a további vérontás és különösen a nato-orosz konfliktus.
2022. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Oroszországot semmivel sem tartom inkább felelősnek, mint Ukrajnát.

Putyint jó politikusnak tartom, szerintem tudatosan, okkal lépte meg ezt, természetesen mint békepárti azt kívánom, hogy mielőbb fejezzék be, de ahhoz Zelenszkij is kell, akit viszont borzalmas politikusnak tartok... szóval inkább azon áll a dolog,hogy Zelenszkij meddig tart ki az " őrült" politikája mellett.

Az EU t elítélem, mert fegyverek szállításával minden lesz, csak béke nem.

Inkább közvetíteni kellene a felek között!!!

2022. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Már többször megkaptam, hogy Putyin párti vagyok, meg orosznyaló, stb..

Egy idióta kisp.csű barom, csak nem fogom leírni minden egyes kommenthez.

Zelenszkij meg egy hatalommániás, nép érdekeit lesz.ró valaki.

Semmi mást nem tartok fontosnak, csak hogy a civileknek ne legyen baja.

XXI. században nem fegyverekkel kell területet, hatalmat változtatni.

2022. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A háborút minden szempontból rossznak tartom, elítélem az erőszakot és szeretném ha így vagy úgy, de mihamarabb vége lenne.

De elsősorban az agresszort tekintem a hibásnak benne, mivel ő caplatott be a másik ország területére fegyveresen.


Külföldi politikusokat általában telibeszarom, nem követem őket. Mondjuk azt azért erősnek tartom, hogy a politikai ellenfeleket idegméreggel mérgezze az ember, vagy börtönbe zárja. Ez nem teszi túlzottan szimpatikussá Putyint.


De azt a dalt pl kimondottan imádom:D

https://www.youtube.com/watch?v=t-wFKNy0MZQ

2022. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem érdekel sem Putyin, sem Zelenszkij. Az sem érdekel, hogy ki nyeri meg, csak legyen vége és álljon helyre a rend. Mondjuk én nem vagyok túl empatikus és a háború végét is a gazdasági stabilizálódás miatt várom.
2022. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen máshogy viszonyul mindenki ezekhez a dolgokhoz a mostani két ország közötti konfliktus miatt. Bármely más témában is ha orosz pártján áll, vagy egyformán hibásnak állítják be ukránokkal egyben azok a kommentek 50% alá vannak értékelve, ebből is látszik hogy semmi értelme egy válasz értékelésének. Szerintem eddig mindenki tudta hogy a két ország nincs jóban de hogy miért senki se foglalkozott vele, csak most nézegetnek utána hogy ölik egymást.

Most le is írom hogy ez a válasz is 0 és 50% közöttire lesz értékelve.


Kérdésre a válasz:

Nagyon gáz hogy a világ nem tanult a 2. vhból és a többiből, és ma is itt tartunk hogy érik a világháború. Szomorú hogy nem tudtak kiegyezni és itt tartunk.

Szerintem Putyin nagyon ért a dolgához, nyilván elsődlegesek az orosz érdekei, nem kifejezetten azzal foglalkozik hogy az eunak jó legyen (itt előre látom hogy már fejben fogalmazzák a köpködő kommenteket).

Javaslom megnézni mindenkinek (akár elejétől fogva), véleményezni Putyint:

[link]

2022. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!